Promocje > Matras

Promocja ważna do 2015-06-30

Zaczytaj się w wakacje

Szukasz dobrej książki do zabrania ze sobą na plażę? Potrzebne Ci coś co pomoże zabić czas, gdy pogoda nie pozwoli Ci na rozkoszowanie się urokami urlopu? Już teraz uzupełnij swoją biblioteczkę na wakacje, zaopatrując się w księgarniach Matras w gorące nowości wydawnicze. Przejmujące dreszczem sensacje i kryminały, poruszające reportaże, niezwykłe biografie, wzruszająca literatura kobieca, zabawne, ale i wychowujące książki dla dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedź Księgarnie Matras, aby omówić z naszymi pracownikami niektóre z doskonałych książek do czytania na zbliżające się lato.

Uwielbiasz podróżować? Lubisz mieć wszystko zaplanowane przed wyruszeniem w nieznane? Chcesz ułatwić sobie planowanie podróży i zwiedzanie największych na świecie regionów, krajów i miast? Oferowany przez nas niezwykle bogaty wybór przewodników w atrakcyjnie promocyjnych cenach umożliwi i umili niejedną planowaną przez Ciebie podróż. Bornholm, Kreta czy chociażby Sudety, już teraz mogą być na wyciągnięcie ręki. Odkryj pożyteczne porad i zyskaj inspirację do planowania następnych wakacji, być może jeszcze bardziej niezapomnianych.

Już teraz zaplanuj wakacje z Matrasem i wyrusz z książką w podróż.

Jesteśmy jedną z ponad 170 księgarń sieci Matras. Posiadamy bogatą ofertę nowości, bestsellerów, jak również chętnie czytanych i popularnych wydań z literatury dziecięcej, młodzieżowej,  specjalistycznej, obyczajowej, sensacyjnej, poradnikowej, albumowej oraz podróżniczej. Dysponujemy także podręcznikami i pomocami naukowymi. Regularnie oferujemy książki w promocyjnych cenach, jak też pozycje na wyprzedażach. Pracownicy księgarni posiadają szeroką wiedzą na temat literatury oraz rynku książki.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: