Promocje > Matras

Promocja ważna do 2016-03-31

Masz bilet PKP IC? Masz rabat na książki -25%!

Od 14 września tego roku pasażerowie PKP Intercity w ramach akcji „Książka wpodróży" mogą korzystać ze specjalnego rabatu -25% w niemal 180 księgarniachMatras w całej Polsce i w księgarni internetowej matras.pl.

By kupić książki z rabatem, wystarczy pokazać obsłudze w księgarni bilet PKP IC, a wksięgarni matras.pl wpisać jego unikalny numer w koszyku podczas składaniazamówienia. Rabat obejmuje całą ofertę książek z wyjątkiem podręczników orazalbumów z wydawnictwa Taschen.

W ramach akcji „Książka w podróży" we wszystkich pociągach PKP Intercity i nawiększości dworców powstały wizualne biblioteki - specjalne plakaty prezentująceokładki najciekawszych książek dostępnych w ramach akcji. Wystarczy zeskanowaćkod QR lub wpisać do wyszukiwarki internetowej adres umieszczony przy okładce, abycieszyć się lekturą fragmentów książek lub całych utworów. Książki można czytać nadowolnym urządzeniu (smartfonie, tablecie, komputerze) i bez połączenia z internetem- poza krótkim momentem, gdy tekst jest pobierany. Pasażerowie PKP Intercity mogąobecnie wybierać spośród 27 e-booków - 9 pełnych wydań i 18 obszernych fragmentówksiążek. W bibliotece są np. „Mała księżniczka” autorstwa Francesa HodgsonaBurnetta, „Okularnik” Katarzyny Bondy, „Drach” Szczepana Twardocha i „PiesBaskervilleów” Arthura Conana Doyle'a. Tytuły będą się zmieniać co kilka miesięcy.

Akcja "Książka w podróży" jest wspólną inicjatywą PKP Intercity, Matras Księgarnie,księgarni Publio.pl i biblioteki internetowej Wolne Lektury, przy wsparciumerytorycznym Instytutu Książki.

Jesteśmy jedną z ponad 170 księgarń sieci Matras. Posiadamy bogatą ofertę nowości, bestsellerów, jak również chętnie czytanych i popularnych wydań z literatury dziecięcej, młodzieżowej,  specjalistycznej, obyczajowej, sensacyjnej, poradnikowej, albumowej oraz podróżniczej. Dysponujemy także podręcznikami i pomocami naukowymi. Regularnie oferujemy książki w promocyjnych cenach, jak też pozycje na wyprzedażach. Pracownicy księgarni posiadają szeroką wiedzą na temat literatury oraz rynku książki.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: