Promocje > Promod

Promocja ważna do 2014-09-26

By Dziubeka – Man in the city

Kiedyś była domeną mężczyzn, teraz noszą ją w większości kobiety. Biżuteria powraca jako obowiązkowy element modnego męskiego stroju. 
Inspiracją przy tworzeniu nowej kolekcji By Dziubeka o nazwie Man in the city były ulice Nowego Jorku. Biżuteria ma oddawać charakter miasta i jego potężną energię. Bransoletki zostały wykonanego z wysokiej jakości skóry łączonej z metalowymi elementami, a w niektórych modelach również z charmsami. Zawieszki bransoletek są jak najbardziej męskie: rewolwer, kufel, klucz francuski, miecz czy korkociąg – panowie z poczuciem humoru z pewnością znajdą coś dla siebie.
Biżuteria By Dziubeka z kolekcji Man in the city dostępna jest na stoiskach firmowych oraz na stronie internetowej:
http://www.bydziubeka.pl/kolekcje/man-in-the-cityhttp://www.bydziubeka.pl/

PROMOD jest francuską firmą założoną w 1975r. Posiada ponad 1060 sklepów m.in. w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Kolekcję tworzy grupa stylistów i projektantów, którzy czuwają, aby w każdym sezonie zaprezentować kobiece i jednocześnie przyjemne w noszeniu ubrania i akcesoria. Marka idzie z duchem czasu, co dwa tygodnie odświeża swoją ofertę w sklepach i na stronie internetowej tak, by każda klientka miała szansę odnaleźć w Promod swoje ulubione trendy i stworzyć wymarzony wizerunek.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: