Promocje > Vision Express

Promocja ważna do 2016-12-24

Ile lat tyle zniżki + 100zł OSTATNIE DNI PROMOCJI

Ile lat tyle zniżki + 100 zł – OSTATNIE DNI PROMOCJI
Tylko do 24 grudnia Vision Express ma dla Ciebie mega promocję – ponad 100 złotych zniżki na okulary korekcyjne! Do końca listopada przy zakupie kompletnej pary okularów otrzymasz tyle złotych zniżki, ile masz lat plus dodatkowe 100 zł rabatu. A zniżki na okulary progresywne liczymy podwójnie! Odwiedź nasz najbliższy salon i odbierz ponad 100 zł rabatu na Twoje nowe okulary. Badanie wzroku już od 9 zł. Nie przegap okazji.
Akcja promocyjna dotyczy okularów korekcyjnych jednoogniskowych za min. 370zł i okularów progresywnych za min. 800 zł. Promocja trwa do 24.12.2016. Szczegóły i regulamin dostępne w salonie i na www.visionexpress.pl.

Jesteśmy największą w Polsce siecią salonów optycznych, należącą do grupy Grand Vision. Już ponad milion Klientów powierzyło nam opiekę nad swoim wzrokiem. Nasze kolekcje tworzone są w oparciu o najnowsze trendy. Oprócz renomowanych marek, oferujemy również najmodniejsze wzory w niskich cenach. Z myślą o Klientach przygotowaliśmy soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji pod marką iWear, gwarantujące naszym Klientom najwyższą jakość produktu, bezpieczeństwo użytkowania oraz bardzo atrakcyjną cenę!Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: