Promocje > Promod

Promocja ważna do 2014-12-07

Niespodzianka Promod

Kolejna niespodzianka od firmy PROMOD.
Niedługo święta, to idealny moment na zakup Karty Upominkowej Promod 
Od dziś do końca weekendu, do każdej kupionej Karty lub E-karty Upominkowej za min. 150pln PROMOD dorzuca kupon o wartości 30pln* (45pln z Kartą Promod) !!!

>>>http://bit.ly/upominek

*Oferta ważna w dn. 5-6-7 grudnia 2014r. we wszystkich sklepach Promod oraz na promod.pl. Przy zakupie karty/e-katy upominkowej o wartości min. 150pln klient otrzymuje kupon o wartości 30pln (45pln w przypadku klientów posiadających kartę promod). Kupon można zrealizować przy zakupach za min. 60pln (90pln w przypadku kuponów o wartości 45pln), nie wliczając kosztów dostawy, zakupu karty promod oraz karty upominkowej. Kupony są ważne od następnego dnia po zakupie karty/e-karty upominkowej, do 16/12/2014r włącznie. Kupony nie są wymienne na gotówke, nie są zwracane w całości ani częściowo, również w przypadku zwrotu produktu opłaconego kuponem, nie są wymienne w przypadku zgubienia lub kradzieży. Kupony są wazne tylko na zakup produktów nieprzecenionych i nieobjętych inną promocją z kolekcji jesień-zima 2014 (produkty o nr. ref. zaczynających się od: 1-1 lub 2-1), nie można ich wykorzystać na zakup karty upominkowej lub karty promod.

PROMOD jest francuską firmą założoną w 1975r. Posiada ponad 1060 sklepów m.in. w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Kolekcję tworzy grupa stylistów i projektantów, którzy czuwają, aby w każdym sezonie zaprezentować kobiece i jednocześnie przyjemne w noszeniu ubrania i akcesoria. Marka idzie z duchem czasu, co dwa tygodnie odświeża swoją ofertę w sklepach i na stronie internetowej tak, by każda klientka miała szansę odnaleźć w Promod swoje ulubione trendy i stworzyć wymarzony wizerunek.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: