Promocje > Sephora

Promocja ważna do 2015-02-15

Walentynki w perfumeriach Sephora!

Odwiedź perfumerię Sephora i znajdź idealny podarunek dla Twojej drugiej połówki!

Luty to szczególny miesiąc, w którym szukamy sposobów, aby wyrazić uczucia oraz myślimy o prezentach dla tych, których kochamy. Słodki drobiazg, czy produkt pełen luksusu? Obejrzyj nasz walentynkowy katalog, odwiedż perfumerię Sephora i znajdź podarunek idealny dla Twojej drugiej połówki! http://www.sephora.pl/Idees-Cadeaux/R8600011

POLECAMY

Tegoroczna walentynkowa kolekcja produktów do kąpieli Sephora to kolekcja stworzona z miłością! Urzeka zapachem bzu oraz wyjątkowym designem. Wyraź miłość w nietuzinkowy sposób za pomocą szablonów dołączonych do zestawu kąpielowego. 

Sephora to lider sprzedaży kosmetyków selektywnych wśród sieci perfumeryjnych oraz najbardziej innowacyjna i inspirująca sieć perfumerii w Polsce. Rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakterystycznych czarno-białych paskach. Oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków - perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji. Sephora daje swobodę poznawania, delektowania się i eksperymentowania z kosmetykami, a także oferuje bezpłatne profesjonalne porady ekspertów.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: