Promocje >

Promocja ważna do 2014-09-10

Z North Fish na Mirunove Love

Już od 1 września North Fish wprowadza do oferty dwie nowe, wyśmienite ryby: mirunę z prażoną cebulką oraz grillowaną mirunę z suszonymi pomidorami i pestkami dyni. Ryby te z całą pewnością spotkają się uznaniem Gości restauracji.
Nowe propozycje inspirowane kuchnią norweską pozwolą zadowolić najwybredniejsze gusta kulinarne. Panierowana miruna zapiekana z prażoną cebulką – doskonała propozycja dla chcących się wzmocnić, zwłaszcza w chłodniejsze dni i grillowana miruna z suszonymi pomidorami – danie, które zaspokoi nawet koneserów smaku. Warto w tym miejscu przypomnieć o unikatowym, opracowany przez North Fish systemie „Jesz ile chcesz”. Pozwala on do dowolnej ryby samodzielnie wybrać dodatki jakie się chce i ile się chce, które zawsze kosztują tylko 6,90 zł. Dzięki temu, skomponowanie ulubionego posiłku jest łatwiejsze niż gdzie indziej, a ograniczeniem w ilości dodatków jest tylko… wielkość talerza!
Jako uzupełnienie oferty pojawi się również nowa zupa – porowa z dorszem oraz grillowany dorsz ze szpinakiem.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: