Promocje > Matras

Promocja ważna do 2015-04-18

Konkurs Księgarni Matras

Wygraj w konkursie!

Księgarnie Matras i księgarnia matras.pl zapraszają dzieci do udziału w konkursie plastycznym. Narysuj, jak czytasz i  wygraj karty prezentowe na zakupy o wartości nawet 300 zł. Lubisz książki? Czytasz w fotelu, w łóżku, pod gruszą, na plaży, w wannie:) Samodzielnie albo z mamą czy tatą... Narysuj i wygraj fantastyczne nagrody. Weź kredki lub  farbki albo nożyczki i do dzieła!

Konkurs trwa do 18 kwietnia. Ogłoszenie laureatów w Światowy Dzień Książki pięć dni później. Szczegóły poznasz na matras.pl/konkurs i w Twojej księgarni Matras.

Matras zaprasza do czytania i wygrywania

Jesteśmy jedną z ponad 170 księgarń sieci Matras. Posiadamy bogatą ofertę nowości, bestsellerów, jak również chętnie czytanych i popularnych wydań z literatury dziecięcej, młodzieżowej,  specjalistycznej, obyczajowej, sensacyjnej, poradnikowej, albumowej oraz podróżniczej. Dysponujemy także podręcznikami i pomocami naukowymi. Regularnie oferujemy książki w promocyjnych cenach, jak też pozycje na wyprzedażach. Pracownicy księgarni posiadają szeroką wiedzą na temat literatury oraz rynku książki.Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: