Aktualności > WEEKEND ZAKUPÓW w Galerii Handlowej Turzyn! >> 25-26 marca

MODA Z GWIAZDAM! >> 25 marca

WEEKEND ZAKUPÓW w Galerii Handlowej Turzyn! >> 25-26 marca

MODA Z GWIAZDAM! >> 25 marca

Zapraszamy na kolejny WEEKEND ZAKUPÓW z książeczką rabatową w Galerii Handlowej Turzyn! Odbierz książeczkę rabatową w galerii od naszej hostessy i zaszalej na zakupach w dniach 25-26 marca. Rabaty nawet do 50%, specjalne oferty i konkursy z nagrodami. Będzie się działo!

Już od połowy miesiąca Galeria Handlowa Turzyn zapewnia liczne modowe atrakcje. Wszyscy, goście naszego centrum, którzy w dniach 18-19 marca zrobią zakupy za min. 50 zł w butikach galerii, a następnie pokażą paragon hostessie na stoisku promocyjnym, będą mogli wziąć udział w wiosennym konkursie. Do wygrania zakupy ze stylistką o wartości 1000 zł i bony podarunkowe. Regulamin konkursu dostępny na stronie www oraz stoisku promocyjnym. Z konkursu wyłączone są paragony hipermarketu Carrefour. 
Link do regulaminu
W sobotę, 25 marca w godzinach 11:00 – 18:00, odbędzie się spotkanie MODA Z GWIAZDAMI, podczas którego o stylu, urodzie oraz wiosennych trendach w makijażu porozmawiamy z Misterem Polski, modelem i bloggerem modowym - Rafałem Maślakiem oraz modelką i finalistką programu TOP MODEL - Karoliną Pisarek. Wyłonieni w drodze wcześniejszego konkursu - finaliści, tego dnia będą mieli szansę na scenie zawalczyć o nagrodę główną. Nad całością imprezy będzie czuwać konferansjerka i stylistka - Agata Dominik, autorka poradnika modowego „Po drugiej stronie lustra”, która opowie jak najlepiej dopasować ubranie do danego typu sylwetki.
Tego dnia klienci galerii mogą również skorzystać z bezpłatnych makijaży, porad ekspertek kosmetycznych, na specjalnie przygotowanych stoiskach, przygotowanych przez sklepy Galerii Handlowej Turzyn.  

PROGRAM WYDARZENIA MODA Z GWIAZDAMI:

25.03, SOBOTA, 11:00-18:0011:00 – 18:00 Spotkania z Rafałem Maślakiem i Karoliną Pisarek, dyskusje, autografy

15:00 Rozstrzygniecie konkursu MODA Z GWIAZDAMI – wygraj zakupy ze stylistką o wartości 1000 zł lub bony podarunkowe

11:00 – 18:00 Strefa mody i urody – stoiska z bezpłatnym makijażem, porady kosmetyczne, fryzjerskie, odpoczynek w strefie relaksu

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, szalona zabawa gwarantowana!


MODA Z GWIAZDAMI w Galerii Handlowej Turzyn!
25 marca (sobota), godz. 11:00 - 18:00, wstęp wolny.

Zapraszamy również do udziału w naszym konkursie na Facebooku. Do wygrania bony na zakupy w Waszych ulubionych butikach! https://www.facebook.com/galeria.turzyn/

Lista sklepów, które w dniu 25-26.03 oferują rabaty i oferty specjalne: 
ALIOR BANK
AQUAEL ZOO 
AVON 
BERLIN DÖNNER KEBAP 
BIURO PODRÓŻY ITAKA 
BIURO PODRÓŻY RAINBOW TOURS 
BRIJU 
CCC 
CEZAR 
CINDERELLA 
COLUMBUS COFFEE 
EXFASHION 
FOTO PUNKT 
GRYCAN 
H&M 
HOUSE 
INGLOT 
KAPPAHL 
KFC 
KISSS 
KSIĘGARNIA ŚWIAT KSIĄŻKI 
KWIACIARNIA GROTA 
LEATHER BOUTIQUE 
LP ELEKTRONIK 
MALIKA 
MKIOSK MBANKU 
ORANGE 
PAKO LORENTE
PRALNIA 5ÀSEC
PLAY
SALON FRYZJERSKI - STUDIO TRICO II
SALON TERPIŁOWSKI 
SEPHORA 
TCHIBO 
TELETORIUM
TIME TREND - ze względu na remont lokalu od 14 do 31 marca rabaty z książeczki promocyjnej będą do wykorzystania w sklepie przez cały kwiecień 2017.
T-MOBILE 
VISION EXPRESS 
WOJAS 
YOUNGSTER 
YVES ROCHER 
ZIAJA
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: