Aktualności > MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY w Galerii Handlowej Turzyn! >> 3 CZERWCA

MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY w Galerii Handlowej Turzyn! >> 3 CZERWCA

UWAGA PROMOCJE:

NIESPODZIANKA OD BRIJU DLA DZIECI-25% na drugi tańszy produkt. Promocja dotyczy kolekcji Illumini i łańcuszków. Promocja ważna w dniach 2-3 czerwca.

Przyjdź spotkaj Minionki i wygraj niespodzianki od Time Trend.


Na powrót Minionków czeka cały świat! Szczególnie niecierpliwie czekają na nie dzieci. Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki zapraszamy do GH Turzynw sobotę, 3 CZERWCA, w godz 11-19:00, na zwariowaną imprezę dla najmłodszych MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY. 

PROGRAM WYDARZENIA:

3 czerwca - MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY

11:00 – 19:00 

W programie m.in.:

• ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy dj’a, dobrą muzykę i smakołyki! Zaczynamy o 12:00, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.

• MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.

• WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY. Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami.

• MINIONKOWA SCENA – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.

• SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

• MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka.

• GRA MINION RUSH. 

• Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych. 

• AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki. 


Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu , będzie się działo!


MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY w Galerii Handlowej Turzyn!
3 czerwca, 11:00-19:00 

Zapraszamy również do udziału w naszym konkursie na Facebooku. Do wygrania cenne nagrody! https://www.facebook.com/galeria.turzyn/
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: