Aktualności > MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY w Galerii Handlowej Turzyn! >> 3 CZERWCA

MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY w Galerii Handlowej Turzyn! >> 3 CZERWCA

UWAGA PROMOCJE:

NIESPODZIANKA OD BRIJU DLA DZIECI-25%na drugi tańszy produkt. Promocja dotyczy kolekcji Illumini iłańcuszków. Promocja ważna w dniach 2-3 czerwca.

Przyjdź spotkaj Minionki iwygraj niespodzianki od Time Trend.


Na powrót Minionków czeka cały świat! Szczególnie niecierpliwie czekają na nie dzieci. Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki zapraszamy do GH Turzyn

w sobotę, 3 CZERWCA, w godz 11-19:00, na zwariowaną imprezę dla najmłodszych MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY. PROGRAM WYDARZENIA:3 czerwca - MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY

11:00 – 19:00 

W programie m.in.:

•ODJECHANY ŻÓŁTY PIĘTROWY MINIONKOWY AUTOBUS, którym dzieci wyruszą w niezwykłą Minionkową podróż marzeń. Na pokład zabieramy dj’a, dobrą muzykę i smakołyki! Zaczynamy o 12:00, każda wycieczka trwa ok. 20 minut, ostatni odjazd o 18:30.

•MINIONKOWY DMUCHANIEC-SKAKANIEC, na którym dzieciaki będą skakać, bawić się oraz zjeżdżać na specjalnej zjeżdżalni wprost do wypełnionego kolorowymi piłeczkami basenu.

•WIELKIE MINIONKOWE KOŁO FORTUNY. Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami.

•MINIONKOWA SCENA – a na niej ścianka, na tle której dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia oraz zatańczyć – wspólnie z Minionkami – Minionkowy Taniec.

•SPOTKANIA Z MINIONKAMI! Dzieci spotkają się z samymi Minionkami oraz – po raz pierwszy – z Gru, który przyjedzie do Polski, by promować film. Będą mogły przybić im piątkę i wspólnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

•MINION-WIZAŻ. Dzięki makijażystom każdy uczestnik spotkań będzie miał szansę przemienić się w żółtego lub fioletowego Minionka.

•GRA MINION RUSH. 

•Jedyna taka MINIONKOWA FOTO-BUDKA z rekwizytami. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w szalonych i zabawnych stylizacjach Minionkowych. 

•AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH: mini-kino z Minionkowymi bajkami, rysowanki i malowanki. 

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu , będzie się działo!

MINIONKOWY ZAWRÓT GŁOWY w Galerii Handlowej Turzyn!

3 czerwca, 11:00-19:00 

Zapraszamy również do udziału w naszym konkursie na Facebooku. Do wygrania cenne nagrody! https://www.facebook.com/galeria.turzyn/

rolex orologi replicareplica rolexrolex replica
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: