Aktualności > ŚWIĘTA Z ADVENTURE TIME – PORA NA PRZYGODĘ W GALERII TURZYN 2.12, 9.12, 16.12

ŚWIĘTA Z ADVENTURE TIME – PORA NA PRZYGODĘ W GALERII TURZYN 2.12, 9.12, 16.12

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w Galerii Handlowej Turzyn pojawią się bohaterowie uwielbianej przez miliony polskich dzieci kreskówki Cartoon Network – Adventure Time (Pora na przygodę). 

2, 9 i 16 grudnia w godz. 11:00-18:00 będzie można zebrać kolekcję unikalnych świątecznych kubków z bohaterami kreskówki. Wystarczy zrobić zakupy za 100 zł w sklepach galerii by otrzymać jeden z nich. 

A 9 grudnia, w godz. 11:00-18:00 Mikołajki z Adventure Time. Wszystkie dzieci zapraszamy na spotkania z Jake’iem, do strefy VR Lodowego Krola, warsztaty zdobienia pierników oraz tworzenia animacji poklatkowych Królewny Balonowej. Na dzieci czekają̨ liczne atrakcje z fantastycznymi nagrodami, warsztaty i zabawy pod okiem profesjonalnych animatorów. 

W tym dniu nie zabraknie również Świętego Mikołaja, który swoją obecnością wprowadzi dzieci w bożonarodzeniowy nastrój. Przez cały dzień Śnieżynki będą rozdawać słodkości. Święty Mikołaj zawita do Galerii Handlowej Turzyn w każdy przedświąteczny weekend grudnia.

PROMOCJA 
Wydarzenie będzie wspierane silną kampanią promocyjną. Informacja o wydarzeniu pojawi się̨ na billboardach w Szczecinie, w radio, Internecie, na Facebooku i stronie internetowej oraz na plakatach w centrum. 
2, 9 i 16 grudnia – ZBIERZ KOLEKCJĘ KUBKÓW ADVENTURE TIME, godz. 11:00-18:00
Za zakupy za min. 100 zł klienci galerii otrzymają specjalnie zaprojektowany świąteczny kubek z bohaterami kreskówki Adventure Time. Regulamin do pobrania tutaj.
9 grudnia – ŚWIĄTECZNE PRZYGODY FINNA I JAKE’A!, godz. 11:00 – 18:00 
W programie m.in.: 
WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW ADVENTURE TIME
STREFA TWORZENIA ANIMACJI POKLATKOWYCH KRÓLEWNY BALONOWEJ
LODOWA STREFA VR– strefa wirtualnej rzeczywistości
WYŚCIG JAKE’A 
WAMPIRZA FOTOBUDKA MARCELINY
GRA WIELKOFORMATOWA – Wampirjada 
KONKURSY Z NAGRODAMI – zabawy sceniczne i animacje  

Zapraszamy, będzie się działo!

WSTĘP WOLNY

Regulamin_v2.pdf
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: