Aktualności > MODA DLA CIEBIE – porady specjalistów od wyglądu

MODA DLA CIEBIE – porady specjalistów od wyglądu

Już w najbliższy weekend 17-18 października zapraszamy na spotkanie z wizażystami i stylistami, którzy podczas bezpłatnych konsultacji podpowiedzą, jak w szybki i łatwy sposób wykreować swój najbardziej korzystny wizerunek.

W czasie trwania akcji na terenie Galerii Turzyn utworzone zostaną specjalne strefy, w których skorzystać będzie można z indywidualnych porad profesjonalistów: 


1. Konsultacje stylisty- kącik stylistyczny, w którym udzielać będziemy profesjonalnych porad zarówno Paniom, jak i Panom z zakresu: dopasowania ubrania do sylwetki, doboru garderoby do okazji, typu urody, kolorystyki, a także o tym, jakie trendy obowiązują w tym i w następnym sezonie. Odpowiemy na wszelkie modowe pytania. Zaaranżowany zostanie kącik z przymierzalnią i garderobą.

2. Porady z zakresu wizażu - kącik wizażu, w którym prowadzić będziemy pokazy oraz udzielać profesjonalnych porad, jak wykonywać perfekcyjny makijaż z uwzględnieniem typu urody, kształtu twarzy, upodobań, wykonywanego zawodu oraz oczywiście typu osobowości. W programie m.in. dobór podkładu, korektora, pudru, różu do kształtu twarzy, makijaż oczu i ust.

3. Jak dobrać dodatki i biżuteriękącik, w którym doradzać będziemy klientom, jak umiejętnie dobierać dodatki do stroju, okazji, wieku, osobowości, urody.

4. Jak dopasować obuwiektóre buty będą odpowiedniejsze? Jaki wybrać model, jaki fason, jaki kolor będzie najbardziej pasował do danej okazji? Do dyspozycji klientów Galerii będą profesjonalni styliści, którzy udzielać będą porad z zakresu obuwniczych trendów i doboru obuwia.


Sprawdź swój styl i baw się dobrze biorąc udział w naszym konkursie!
Do wygrania 2 000 zł na zakupy ze stylistą!
Szczegóły konkursu już wkrótce na naszej stronie internetowej.
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: