Aktualności > SBO 2019: Głosowanie tuż, tuż!

SBO 2019: Głosowanie tuż, tuż!

Od 28 września do 12 października 2018 r. potrwa głosowanie na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.
                            
To już pewne – dokładnie za tydzień będzie można zagłosować na projekty SBO. W tym roku wybierać można spośród 111 pomysłów, które zakwalifikowały się na listę do głosowania.
Projekty mają swoje oficjalne numery porządkowe, pod którymi będzie można je odnaleźć na kartach do głosowania. Ich nadanie odbyło się na Jasnych Błoniach podczas publicznego losowania. Losowanie dotyczyło również kategorii, które w tym roku na listach do głosowania zostaną umieszczone w kolejności: dzielnicowe duże (Północ, Zachód, Prawobrzeże, Śródmieście), ogólnomiejskie, dzielnicowe małe (Prawobrzeże, Północ, Śródmieście, Zachód).

W dniu 28 września 2018, w godzinach 15:00 – 18:00, na terenie Galerii Handlowej Turzyn zostanie uruchomione stoisko Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, na którym każdy Klient będzie mógł zapoznać się z projektami zgłoszonymi do kolejnej edycji SBO i złożyć swój głos.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej na stronie internetowej: www.sbo.szczecin.eu
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: