Aktualności > 2 X G! EKSKLUZYWNA WSPÓŁPRACA GORILLAZ X G-SHOCK

2 X G! EKSKLUZYWNA WSPÓŁPRACA GORILLAZ X G-SHOCK

Rok 2018. to szczególny okres dla japońskiej marki. Dokładnie 35. lat temu na rynku pojawił się jeden z najbardziej kultowych zegarków - G-SHOCK. Z okazji jubileuszu marka rozpoczęła wyjątkową współpracę z najbardziej wirtualnym zespołem muzycznym – GORILLAZ.

Zespół i marka zegarkowa mają wiele wspólnego. Stały się ponadczasowymi pionierami swoich kategorii -  zachwycają niekonwencjonalnym podejściem i niezwykłą kreatywnością.  Od premiery pierwszego na świecie niezniszczalnego czasomierza w roku 1983, G-SHOCK nieustannie przekracza granice wytrzymałości. Marka cały czas  ulepsza technologię, design i wyznacza nowe, niedoścignione dla innych cele. 35. lat temu G-SHOCK podbił świat koncepcją swojej wstrząsoodporności, która była  zaskakującą nowością w świecie zegarków. Fenomen GORILLAZ natomiast to nie tylko unikalny, wirtualny wizerunek, ale także oryginalna muzyka. Już po pierwszych nutach wiemy, że mamy do czynienia dokładnie z tym zespołem. Nic więc dziwnego, że w koncertowaniu wielka czwórka przemierzyła świat od San Diego po Syrię, osiągając rekordy sprzedaży swoich krążków.

Owocem współpracy G-SHOCK X GORILLAZ będzie kolekcja limitowanych czasomierzy inspirowana kultowym kształtem pierwszego modelu G-SHOCK DW-5600 z 1983 roku – zwanego „The Origin”.  Projekt Kikuo Ibe zrewolucjonizował świat zegarmistrzostwa i w krótkim czasie stał się globalnym hitem. Oczywistym jest zatem, że to właśnie te zegarki stały się fundamentem dla edycji G-SHOCK X GORILLAZ. Jednak Kikuo Ibe od zawsze marzył nie tylko o podboju świata, ale także kosmosu! Dlatego w kampanii przygotowanej przez markę, GORILLAZ realizują wizję japońskiego inżyniera. Co więcej, każdy model z wyjątkowej linii nawiązuje do unikalnego charakteru poszczególnych członków zespołu. Kolekcja będzie mieć premierę jeszcze tej zimy.  Szczegóły misji na www.zibi.pl/g-shock/gorillaz/.


O marce G-SHOCK

Wyróżnić się na tle konkurencji, zrobić coś wyjątkowego - taki cel przyświecał Kikuo Ibe 35. lat temu.  Misją twórcy G-SHOCK było stworzenie unikatowego, ponadczasowego, niezniszczalnego zegarka. Tak właśnie powstał model DW-5600, który zapoczątkował rewolucję i pozwolił wejść do ścisłej czołówki zegarmistrzostwa. Sukces był globalny, co otworzyło przed marką wiele możliwości rozwoju technologicznego. Najlepszym potwierdzeniem osiągnięć G-SHOCK jest ponad 100 milionów sprzedanych zegarków w ponad 100 krajach na całym świecie.  O GORILLAZ

Wirtualny zespół GORILLAZ tworzą muzycy: wokalista 2D, basista Murdoc Niccals, gitarzystka Noodle i perkusista Russel Hobbs. Ich pierwszy doceniony album pojawił się w 2001 roku i został skomponowany przez Daymona Albarna i Jamiego Hewletta.
Zdobywcy takich nagród jak British Award i Grammy do tej pory wydali następujące  krążki: Demon Days (2005), Plastic Beach (2010), The Fall (2011), Humanz (2017) oraz The Now Now (2018). Zespół to fenomen podbijający światowe listy przebojów i koncertujący po całym globie od San Diego do Syrii. Osiągnęli cartier replica sukces w przełomowy i wyjątkowy sposób, zdobywając wiele wyróżnień  w tym pożądaną nagrodę Jimmiego Hensona.
GORILLAZ został także wpisany do Księgi Rekordów Guinessa jako “Najbardziej Technologiczny Zespół Na Świecie”. re

Zapraszamy do sklepu Time Trend w Galerii Handlowej Turzyn.
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: