Aktualności > Konkurs dla szkół – Święta Pełne Magii

Konkurs dla szkół – Święta Pełne Magii

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ organizowanym przez Galerię Handlową Turzyn.

Zadaniem uczestników konkursu jest drużynowe ozdobienie świątecznego drzewka. Najpiękniejszą choinkę wybiorą Klienci GH Turzyn. Wygrywa grupa, na którą zagłosuje największa liczba Klientów*. Uczestnicy do dekoracji mogą użyć przygotowanych wcześniej, własnoręcznie wykonanych ozdób lub tych zapewnionych przez organizatora konkursu.

Konkurs odbywać się będzie między 12 a 14 grudnia na terenie parkingu GH Turzyn, w godz. 11:00-18:00. Wielki finał z ogłoszeniem zwycięzców odbędzie się w sobotę, 15 grudnia, o godz. 16:00, na parkingu Galerii.

W pojedynku na najpiękniejsze drzewko staną lokalne szkoły i przedszkola. Zapraszamy również rodziny i nauczycieli do wspierania uczestników i wspólnego głosowania!

Do wygrania atrakcyjne nagrody o wartości:

I MIEJSCE – 1200zł

II MIEJSCE – 800zł

III MIEJSCE – 500zł

Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody pocieszenia!


Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 7 grudnia 2018 roku włącznie – mailem na adres projekty@agencja5am.pl, podając nazwę drużyny, termin, godzinę, a także reprezentowaną szkołę/klasę i opiekuna grupy.
* W głosowaniu można wziąć udział za okazaniem paragonu GH Turzyn.

REGULAMIN_KONKURSU_DLA_SZKÓŁ_I_PRZEDSZKOLI.pdf
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: