Aktualności > Akcja SZYBKI PIT 18-19 kwietnia >> Rozlicz się z US w Galerii Turzyn

Akcja SZYBKI PIT 18-19 kwietnia >> Rozlicz się z US w Galerii Turzyn

Po raz kolejny zapraszamy do Galerii Turzyn, żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. 

W weekend 18-19 kwietnia  (godz. 10:00 – 18:00) pracownicy II Urzędu Skarbowego będą pomagać w wypełnieniu zeznania podatkowego i od razu wysłać je elektronicznie bezpośrednio do Twojego urzędu skarbowego.

Na specjalnie wyznaczonym stanowisku ciągły dyżur będzie pełniło kilkoro ekspertów fiskusa. Udzielą oni szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz rozwieją wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy skorzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń. Najważniejsze jednak jest to, że eksperci pomogą wprowadzić PIT-a do systemu e-Deklaracje i sprawnie wysłać go przez Internet do właściwego urzędu skarbowego. Na miejscu otrzymają Państwo także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania. Pomoc urzędników jest w pełni darmowa i nie wiąże się ze spełnieniem jakichkolwiek warunków.

Żeby skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2014 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2013 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2013 roku –  informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.

Zapraszamy!
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: