Aktualności > Minionki w podróży >> 28 czerwca w Galerii Turzyn!

Minionki w podróży >> 28 czerwca w Galerii Turzyn!

Na zakończenie szkoły zapraszamy dzieci i dorosłych do Galerii Turzyn na wspólną zabawę z Minionkami!

Najzabawniejszy (i najbardziej żółty!) kulturowy fenomen na świecie! 

Rozśmieszają, bawią, inspirują... teraz także w Szczecinie!

W dniu 28 czerwca, pierwszy weekend po premierze kinowej, Universal Pictures i Galeria Turzyn zabiorą dzieci w prawdziwą Minionkową podróż.


PROGRAM IMPREZY:

Wewnątrz Galerii Handlowej Turzyn z Minionkami będziecie mogli bawić się na parterze oraz pierwszym piętrze galerii. Przygotowaliśmy dla was następujące atrakcje:

FUN SPOT >  11:00 – 19:00 

W specjalnej strefie Fun Spot dzieci, pod opieką animatorów, będą bawić się w rozwijające gry zręcznościowe na niesamowitym torze przeszkód oraz szaleć w minionkowym basenie z piłeczkami.

STREFA MULTIMEDIALNA > 11:00 – 19:00

W strefie multimedialnej dzieci, pod opieką animatorów, będą grać na dużym ekranie w zabawną, przebojową grę „Minion Rush” oglądać zabawne przygody Minionków w mini-kinie. 

Tu odbędą się konkursy z minionkowymi supernagrodami oraz spotkania z… samymi Minionkami (animatorzy w kostiumach), którzy zaproszą dzieci do nauki tańca. Warsztaty takie  potrwają przez 15 - 20 minut. Dzieci i Minionki, pod okiem profesjonalnego choreografa, przeniosą się w muzyczny świat  przeboju „Happy” z pierwszej części filmu. Wspólnie wykonają synchroniczny, minionkowy, taniec szczęścia!

STREFA EDUKACYJNA > co godzinę

Minionki podbijają świat. Dosłownie! Minionki (animatorzy w kostiumach) zaproszą dzieci do wspólnej podróży dookoła świata w specjalnej strefie edukacyjnej. Podczas zabawnych warsztatów rozwiążą geograficzne zagadki, poznają nowe kultury i poznają minionkowe zasady bezpiecznej podróży.

STREFA WIZAŻU > 11:00 – 19:00

Przez cały czas trwania imprezy działać będzie strefa minionkowego wizażu, w której profesjonalni makijażyści pomogą dzieciom przeistoczyć się w ich ukochanych minionkowych bohaterów. 


Na zewnątrz, przed Galerią Handlową Turzyn (zależnie od pogody):

STREFA ZABAW POD CHMURKĄ > 11:00 – 19:00

Przed wejściem do galerii handlowej każdy będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z Minionkami przed minionkowym Volkswagenem. A dzieci poskaczą na dmuchanej podobiźnie żółtego Minionka lub na dmuchanym Zamku.


Wstęp wolny!
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: