Aktualności > KRAINA LODU >> 5 grudnia w Galerii Turzyn!

KRAINA LODU >> 5 grudnia w Galerii Turzyn!

5  grudnia upłynie najmłodszym w Galerii Turzyn pod znakiem Krainy Lodu - ukochanej bajki wielu maluchów!

W miasteczku Krainy Lodu na dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji, konkursów i nagród. Uczestnicy zabawy będą mogli min. pobawić się na konsoli z grą Disney Infinity 2.0, wziąć udział w licznych grach i zabawach sprawnościowych oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. 

Punktem kulminacyjnym zabawy będzie konkurs karaoke z piosenkami z filmu. Konkurs będzie miał 6 tur, które odbędą się co godzinę, zaczynając od 12:30.

PROGRAM IMPREZY:
Atrakcje miasteczka „Krainy lodu” znajdziecie się na parterze, przy ruchomych chodnikach oraz pierwszym piętrze galerii, naprzeciwko sklepu H&M:

SCENA GŁÓWNA >  12:00 – 18:00 
Na Scenie odbędzie się konkurs karaoke – główna atrakcja eventu, która wzbudza najwięcej emocji wśród publiczności. Dzieci będą miały możliwość zaśpiewania swoich ulubionych piosenek i zdobycia licznych nagród. Pomiędzy turami konkursu karaoke, dodatkowo prowadzone będą konkursy wiedzy o bohaterach filmu i relacje z innych stoisk.

STREFA MULTIMEDIALNA > 12:00 – 18:00
W strefie multimedialnej dzieci, pod opieką animatorów, będą grać na dużym ekranie w przebojową grę Disney Infinity 2.0. 

STREFA „MARCHEWKA DLA OLAFA”   > co godzinę
Konkurencja zręcznościowa wykorzystująca motyw z filmu nawiązujący do perypetii ulubionego bałwana.

STREFA „MAGICZNY LAS” oraz „RYSUNEK dla ELSY > 12:00 – 18:00
Zabawa modowa oraz warsztaty plastyczne. Zapraszamy dzieci do wspólnego malowania, wycinania, zdobienia podczas warsztatów kreatywnych. 

STREFA „ZDJĘCIE ze SVENEM” > 12:00 – 18:00 Pamiątkowe zdjęcia w scenografii z Krainy Lodu.

STREFA „ZAKRĘCONA WIEŻA”  > 12:00 – 18:00
Gra sprawnościowa odbywająca się w specjalnie przygotowanej wieży – labiryncie. Zadaniem dzieci jest oddanie głowy Olafowi. Gra nawiązuje do częstych sytuacji, jakie przytrafiały się bohaterowi w filmie, czyli notorycznej utraty głowy. 


Wstęp wolny!
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera: