Wygraj wycieczkę dla 2 osób i zakochaj się w Italii!

Z okazji 22. urodzin Galerii Turzyn zapraszamy naszych Klientów do udziału w fantastycznym konkursie, w którym nagrodą jest wycieczka dla 2 osób na karnawał do Włoch!

By wygrać tę fantastyczną nagrodę należy w okresie od 3 listopada do dnia 30 listopada 2023 roku zebrać najwięcej punktów w naszym programie lojalnościowym TURZYN BONUS CLUB. To proste! Robisz zakupy, skanujesz paragony i bierzesz udział w ekscytującej rywalizacji, która może zamienić się w przygodę życia!

Nieważne, czy jesteś użytkownikiem programu TURZYN BONUS CLUB od początku, czy dopiero zaczniesz korzystać z wszystkich promocji, które oferuje, bo ranking będzie obejmował tylko wskazany wyżej okres trwania konkursu. Każdy ma szansę na wygraną! Wystarczy paragony zakupowe ze sklepów/punktów usługowych w naszej Galerii (biorących udział w programie – zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj) zamieniać na punkty. Co więcej, zebrane punkty wciąż można wymieniać na nagrody rzeczowe i karty podarunkowe w programie, tak jak zawsze. Można więc wygrywać podwójnie!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i ofertą wycieczki tutaj i świętuj z nami 22. urodziny Galerii Turzyn! Partnerem konkursu jest ITAKA. Wspiera nas wszczecinie.pl.