Festiwal roślin

Przyjdź do bajecznego, zielonego świata wypełnionego magiczną opowieścią o niesamowitych gigantach. Udaj się w dziką podróż do fascynującej krainy wygłodniałych potworów.

Zobacz co potrafią, a nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom!

Atak Gigantów to fantastyczna przygoda odkrywania tajemnic i piękna natury. W świecie flory nie brakuje genialnych inżynierów, specjalistów od odliczania czasu, a nawet tych, którzy potrafią stworzyć własne bungee! Wszystkich tych bohaterów poznasz razem z nami…!

Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Krótko mówiąc, gigantyczne show nadchodzi!

W trakcie wydarzenia zostanie uruchomiona specjalna, dodatkowa strefa, w której będzie można kupić ciekawe i nietypowe rośliny owadożerne, prosto od hodowców.

Harmonogram:
Dostępny na www.festiwalroslin.pl

Udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach jest w cenie biletu. Nie podlega dodatkowym opłatom.

Festiwalowi towarzyszy Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów – Szczecin. Jeden bilet, wystarczy na te dwa wydarzenia!

Miejsce:
Galeria Turzyn
aleja Bohaterów Warszawy 42,
70-342 Szczecin

Godziny otwarcia:
od 10:00 do 18:00 (czwartek-sobota)
od 10:00 do 17:00 (niedziela)

Ilość biletów limitowana! Dodatkowo z biletem kupionym online wchodzisz jak VIP, bez żadnych kolejek i zapewniasz sobie pewną wejściówkę!

Cennik:
Normalny: 35 PLN, Ulgowy: 25 PLN, Rodzinny 2+2: 99 PLN,

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)

www.festiwalroslin.pl