Planszówki z Marceliną Szwarc – Brain On włącz myślenie

Dzięki Brain on – Włącz myślenie w strefie animacji dostępna będzie bogata biblioteka gier planszowych dla każdej grupy wiekowej – od maluchów po seniorów. Nie zabraknie popularnych tytułów oraz nowości. Każdą grę będzie można wypożyczyć i wypróbować.

Wydawnictwa: Nasza Księgarnia – gryREBEL.plGrannaTrefl, Egmont, Trefl Joker, Foxgames.pl, 2Pionki, Portal Games, G3- Wydawnictwo Gier Planszowych, Smartgames i wiele innych.

Warsztaty z gier planszowych to propozycja szkolnych i przedszkolnych lekcji na terenie danej placówki. Dla dzieci w wieku szkolnym najatrakcyjniejsza i najbardziej efektywna jest nauka przez zabawę. Rynek gier planszowych jest bardzo bogaty, co pozwala dobrać temat przewodni dopasowany do różnorodnych zainteresowań. Gry planszowe uczą logicznego myślenia, matematyki a nawet ekonomii. Są również pomocne w treningu umiejętności społecznych i prawidłowych zachowań w grupie rówieśniczej. Planszówki to rozwijanie pasji, samorozwój i wejście w świat fascynacji nauką.

Jeśli chcecie by Wasze dzieci spędziły ciekawie czas, a przy okazji uczyły się, by w przyszłości radzić sobie z emocjami i potrafiły podejmować właściwe życiowe decyzje to rozwińcie w nich pasję do grania w gry planszowe i zapiszcie na warsztaty!

21 grudnia 2019 r. (SOBOTA) – Planszówki z Marceliną Szwarc – Brain On włącz myślenie
12:00-20:00 – zabawa z grami planszowymi, nauka gry i objaśnianie instrukcji, mini turniej itp.

https://www.facebook.com/brainonwlaczmyslenie/