Prezenty dla Babci i Dziadka w Galerii Handlowej Turzyn

Nic nie wywołuje takiego uśmiechu na twarzy, jak wspomnienia związane z Babcią i Dziadkiem. 
To oni sprawiają, że dzieciństwo nabiera niezwykłych barw. Nikt nie gotuje takich pyszności jak Babcia i nikt nie rozpieszcza tak jak Dziadek… Jeśli zgadzacie się z nami, zapraszamy po upominki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka do Galerii Handlowej Turzyn!

W piątek i sobotę – 14 i 15 stycznia w godz. 10.00-18.00 w Galerii Handlowej Turzyn rozdajemy prezenty dla Babci i Dziadka! W specjalnie zaaranżowanym studiu foto każdy chętny będzie mógł za darmo zrobić sobie zabawne, wzruszające czy nawiązujące do jakiejś sytuacji zdjęcie, które sprezentuje Babci lub Dziadkowi. Zdjęcia będą wykonywane aparatem wykonującym natychmiastowe zdjęcia, zatem będą gotowe już po chwili! Odbierzecie je wraz ze słodkim upominkiem, by móc podarować ukochanej osobie!

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Galeria Handlowa Turzyn to doskonały adres na kupienie naszym Babciom i Dziadkom czegoś od serca. Pośród lubianych i popularnych sklepów na pewno znajdziecie coś, co sprawi im wielką przyjemność – od kwiatów po odzież, książki, kosmetyki czy artykuły do domu. Zimowe wyprzedaże zachęcają do wizyty w Turzynie! Dla łowców okazji przygotowaliśmy wiele ofert, a miłośnicy zniżek i bonusów mogą dodatkowo zarejestrować się w programie TURZYN BONUS CLUB. Szczegóły na temat klubu oraz profitów, wynikających z członkostwa znajdziecie na naszej stronie www.galeria-turzyn.pl.
Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że akcja odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Ze względu na wspólne bezpieczeństwo prosimy o stosowanie się do powyższych zasad.