RUSZA WIRTUALNY KLUB ŁOWCÓW OKAZJI – TURZYN BONUS CLUB!

Dla osób lubiących zniżki i promocje przygotowaliśmy coś ekstra – program lojalnościowy TURZYN BONUS CLUB. Rejestrując się w programie, Klienci będą mogli dodatkowo skorzystać na zakupach zrobionych w większości sklepów Galerii Turzyn. Zniżki i promocje dedykowane korzystającym z TURZYN BONUS CLUB będą na wyciągnięcie telefonu, a kwoty ze zeskanowanych w aplikacji paragonów będą zamieniać się w punkty, za które można odebrać nagrody – karty podarunkowe i nagrody rzeczowe. Program rusza już 11 grudnia 2021 roku!

Program TURZYN BONUS CLUB to korzyści non stop:

 • zniżki i promocje do wybranych sklepów, restauracji i punktów usługowych Galerii Handlowej Turzyn,
 • punkty za zakupy w naszej Galerii, które można wymieniać na karty podarunkowe i nagrody rzeczowe,
 • szybki i prosty dostęp do informacji na temat wydarzeń i akcji specjalnych.

Jak dołączyć do TURZYN BONUS CLUB?

 1. Wejdź na stronę Galerii Handlowej Turzyn (www.galeria-turzyn.pl) i kliknij ikonę prezentu TURZYN BONUS CLUB (prawy dolny róg).
 2. Zarejestruj się w programie w wybrany sposób: przez mail, telefon lub konto na Facebooku – tak jak Ci wygodnie! 
 3. Od razu zyskujesz dostęp do zniżek i rabatów oferowanych przez sklepy i punkty usługowe Galerii Turzyn. Wystarczy okazać wirtualną kartę TURZYN BONUS CLUB w sklepie lub punkcie oferującym zniżkę.
 4. Na start otrzymasz też od nas prezent – 30 punktów. Skanuj paragony, powiększaj pulę punktów i odbieraj nagrody.
 5. Rób zakupy w Galerii Turzyn i skanuj paragony w programie! Ważne, by zrobić to w ciągu 72 godzin od zakupów. To bardzo proste, a każda wydana złotówka to 1 punkt!
 6. Sprawdzaj dostępne nagrody na Liście nagród w programie wraz ilością punktów, które uprawniają Cię do odbioru nagrody. Warto tam zaglądać, bo nagrody się zmieniają.
 7. Po zebraniu wymaganej liczby punktów udaj się do Punktu Odbioru Nagrody zgodnie z opisem umieszczonym przy grafice wybranej nagrody, tj. do Biura Dyrekcji Galerii Turzyn.
 8. Będąc w Punkcie Odbioru Nagrody kliknij ikonę koszyka przy grafice wybranej nagrody. Po kliknięciu na telefonie uruchomi się skaner.
 9. Zachowaj paragony! Do odebrania nagrody niezbędne jest przedstawienie oryginalnych paragonów (w wersji papierowej) i zeskanowanie kodu QR wydanego przez pracownika Punktu Odbioru Nagrody.
 10. Po zeskanowaniu QR na ekranie telefonu pojawia się kupon informujący o wydaniu nagrody, który realizuje pracownik Biura Dyrekcji Galerii Turzyn. Kupon może mieć swój unikatowy kod.
 11. Ciesz się nagrodą!

Liczba nagród w programie ograniczona. Regulamin Programu Lojalnościowego TURZYN BONUS CLUB dostępny jest TUTAJ.