Spotkaj się na żywo z Lenką z kanału „Hejka, tu Lenka” w Galerii Turzyn

Dziecięca idolka z kanału „Hejka, tu Lenka” przyjeżdża do Szczecina, by w Galerii Turzyn spotkać się na żywo ze swoimi fanami! Jeśli śledzisz przygody młodej youtuberki – nie może Cię zabraknąć!  Co więcej, za zakupy w Galerii będzie można odebrać książkę z autografem autorki, a wszyscy śledzący nasz profil na Facebooku będą mieli szansę wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą będzie indywidualne spotkanie z youtuberką. Przybij piątkę z Lenką i strzel sobie z nią „selfiaczka”!

12-letnia Lenka to jedna z najpopularniejszych dziecięcych gwiazd YouTube’a w Polsce. Na jej kanale „Hejka, tu Lenka” widzowie mogą śledzić przygody dziewczynki. Na ekranie często towarzyszy jej młodszy brat Marcel oraz rodzice. Ponadto Lenka z przyjemnością testuje i recenzuje różne zabawki oraz udostępnia filmiki z popularnymi w sieci wyzwaniami. Jej wierne grono fanów to ponad 1,2 miliona dzieci i młodzieży w całym kraju!

Już w sobotę 21 stycznia będzie można spotkać się z Lenką na żywo! Tak, Lenka naprawdę przyjedzie do Galerii Turzyn, by spotkać się ze swoimi miłośnikami! Czekamy na Was od 11.00 do 17.00, a sama Lenka będzie nam towarzyszyła od 12.00 do 16.00. Podczas spotkania autorka bijącego rekordy popularności wideobloga opowie o początkach kariery na kanale YouTube i zdradzi, skąd czerpie pomysły na scenariusze do swoich filmików. Będzie też czas na wspólne zdjęcia i autografy. Spotkanie nie obędzie się bez konkursów z nagrodami!

Ale to nie koniec niespodzianek, które Galeria Turzyn przygotowała w związku z wizytą youtuberki! Śledźcie profil Galerii Turzyn na Facebooku. Tam pojawi się konkurs, w którym nagrodą będzie indywidualne spotkanie z Lenką! Wszyscy zaś, którzy 21 stycznia zrobią zakupy, będą mogli zdobyć książkę „Hejka, tu Lenka” z autografem autorki. Wystarczy wydać 200 PLN (na maksymalnie dwóch paragonach) i dołączyć do TURZYN BONUS CLUB – naszego programu lojalnościowego dla miłośników promocji i okazji. W punkcie promocji – od 10.00 do 17.00 – dowiesz się wszystkiego o warunkach uczestnictwa w programie oraz szczegółach akcji. Tu także odbierzesz wygraną książkę.

Zapraszamy! Czekamy 21 stycznia na poziomie 0 (obok wejścia do sklepu RTV Euro AGD) Galerii Turzyn. Wstęp wolny!

Regulamin akcji sprzedażowej z książką Lenki tutaj

Regulamin wydarzenia / imprezy niemasowej z Lenką tutaj

 

Wygraj indywidualne spotkanie z Lenką oraz książkę z jej autografem! Regulamin tutaj.