Fighting Games Meeting, czyli wielki turniej gier sztuk walki w Galerii Handlowej Turzyn!

Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, a te o sztukach walki lubisz najbardziej – czeka na Ciebie prawopodobnie jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sezonu! Już w najbliższy weekend, w Galerii Handlowej Turzyn, odbędzie Fighting Game Meeting 2022, czyli dwa duże turnieje Tekken i Mortal Kombat! Zapraszamy wszystkich miłośników na pełen wrażeń weekend w rzeczywistości wirtualnej i nie tylko!

Fighting Games Meeting 2022, czyli spotkanie miłośników gier sztuk walki, to pierwsze takie wydarzenie w Szczecinie. Dwa duże turnieje Tekken i Mortal Kombat, w których zawodnicy z Polski  i Europy będą walczyć o cenne nagrody. Wydarzenie jest również częścią światowej edycji turniejów Tekken World Tour 2022, gdzie profesjonalni gracze mogą zdobyć punkty do rankingu ogólnoświatowego. Całość wirtualnych zmagań będzie transmitowana online. Zmagania odbędą się  w salonie rzeczywistości wirtualnej – VR Planet w sobotę i niedzielę – 25 i 26 czerwca w godzinach 9.00-15.00 (obowiązują zapisy). Ale to nie wszystko! Organiztorzy przygotowali także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przez amatorów w turnieju Tekken.

Zapraszamy również do przestrzeni ROOFA (I piętro, przy sklepie Reserved). W urządzonej tam Strefie Gracza będzie można pograć nieturniejowo w różne gry (jeden na jeden). Na gości czekają konkursy z nagrodami, pokazy sztuk walki na żywo, retro gry, strefa chillout, fotobudka, a całość uatrakcyjnią hostessy przebrane za postaci z gier! Emocji na pewno nie zabraknie!

Zapraszamy! Szczegóły dotyczące turniejów, godzin oraz uczestnictwa tutaj.