Turzyn Bonus Club, czyli zalety zakupów w GH Turzyn

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Kolekcjonowanie punktów za zakupy w naszych ulubionych sklepach to nie tylko dobra zabawa, ale również dodatkowe gratyfikacje. Teraz nie musisz ograniczać się tylko do jednego sklepu. Galeria Turzyn zaprasza miłośników zakupów do udziału w specjalnym programie lojalnościowych, obowiązującym w całym centrum handlowym! Możesz kupować tam, gdzie chcesz i zdobywać punkty, które wymienisz na nagrody oraz korzystać z atrakcyjnych zniżek oraz promocji.

Program lojalnościowy TURZYN BONUS CLUB to wirtualny program lojalnościowy. Rejestrując się, możesz korzystać ze zniżek i promocji w wybranych sklepach, restauracjach oraz punktach usługowych zlokalizowanych w Galerii Turzyn. Ponadto zdobyte podczas zakupów punkty można wymieniać na karty podarunkowe i nagrody rzeczowe. Wśród nich znajdują się karty upominkowe do sklepów i punktów usługowych, słuchawki bezprzewodowe, mały sprzęt AGD, smartfony i deskorolki elektryczne!

Dołączenie do klubu TURZYN BONUS CLUB jest bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.galeria-turzyn.pl i zarejestrować się za pośrednictwem maila, telefonu lub Facebooka. Natychmiast aktywowana zostanie wirtualna karta klubowa, uprawniająca do wszelkich gratyfikacji. Co więcej – na start uzyskasz od nas w prezencie 30 punktów! Potem wszystko zależy od Ciebie! Rób zakupy w Galerii Turzyn i skanuj paragony. Nie musisz pobierać aplikacji – paragony skanuje się wchodząc każdorazowo przez stronę. Punkty będą się naliczać same. Członkowie klubu jako pierwsi dowiadują się również o wszelkich wydarzeniach organizowanych na terenie centrum.

Przynależność do TURZYN BONUS CLUB jest darmowa! To my nagradzamy Ciebie!

Jak dołączyć do TURZYN BONUS CLUB?

  1. Kliknij ikonę prezentu TURZYN BONUS CLUB (prawy dolny róg).
  2. Zarejestruj się w programie w wybrany sposób: przez mail, telefon lub konto na Facebooku – tak jak Ci wygodnie!
  3. Od razu zyskujesz dostęp do zniżek i rabatów oferowanych przez sklepy i punkty usługowe Galerii Turzyn. Wystarczy na telefonie okazać wirtualną kartę TURZYN BONUS CLUB w sklepie lub punkcie oferującym zniżkę.
  4. Na start otrzymasz też od nas prezent – 30 punktów.
  5. Rób zakupy w Galerii Turzyn i skanuj paragony w programie! Ważne, by zrobić to w ciągu 72 godzin od zakupów. To bardzo proste, a każda wydana złotówka to 1 punkt!
  6. Sprawdzaj dostępne nagrody na Liście nagród w programie wraz ilością punktów, które uprawniają Cię do odbioru nagrody. Warto tam zaglądać, bo nagrody się zmieniają.
  7. Po zebraniu wymaganej liczby punktów udaj się do Punktu Odbioru Nagrody zgodnie z opisem umieszczonym przy grafice wybranej nagrody, tj. do Biura Dyrekcji Galerii Turzyn.
  8. Będąc w Punkcie Odbioru Nagrody kliknij ikonę koszyka przy grafice wybranej nagrody.
  9. Po zeskanowaniu QR na ekranie telefonu pojawia się kupon informujący o wydaniu nagrody, który realizuje pracownik Biura Dyrekcji Galerii Turzyn.
  10. Ciesz się nagrodą!

Liczba nagród w programie ograniczona. Regulamin Programu Lojalnościowego TURZYN BONUS CLUB dostępny jest TUTAJ.