Wakacyjne warsztaty mozaikowe w Galerii Turzyn

Zapraszamy na warsztaty z Tomaszem Midzio z Coś jest na rzeczy i Stowarzyszenia „Oswajanie miasta”, podczas których będzie można własnoręcznie zrobić sobie wakacyjną mozaikę do domu.

Mozaiki, niezwykle popularne w czasach PRL, wracają do łask! W Szczecinie nie tylko odkrywane są te dawne dzięki inicjatywie Joanny Olszowskiej i Sabiny Wacławczyk „Mozaiki szczecińskie”, ale także – za sprawą Stowarzyszenia „Oswajanie miasta” i przy współudziale mieszkańców – powstają nowe. Coraz częściej poszukujemy też tej formy dekoracji do własnych mieszkań czy domów. Już 20 lipca w Galerii Turzyn pod czujnym okiem eksperta będzie można własnoręcznie zrobić sobie właśnie taką mozaikę i zabrać ją ze sobą! Warsztaty poprowadzi Tomasz Midzio – doświadczony rzemieślnik młodszego pokolenia, prowadzący własną firmę „Coś jest na rzeczy”, członek Stowarzyszenia „Oswajanie miasta”, w którym odpowiada m.in. za realizację miejskich mozaik. Stowarzyszenie jest partnerem akcji, a ich prace możecie podejrzeć wpisując w Google’u np. mozaika MIŁOŚĆ, BOHATERKI, KOSMOS czy REJS.

Uwaga! Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone są dla osób powyżej 10. roku życia. Zapewniamy materiały. Warsztaty odbędą się w 2 turach: o 10.00 i 14.00, i będą trwały 3 godziny każde. Obowiązują bilety dostępne w aplikacji dla uczestników programu TURZYN BONUS CLUB – tutaj. Uwaga! Jedna rezerwacja to jeden bilet. Obowiązuje limit 2 biletów na jedno konto. Jeśli będzie Was więcej, konieczne jest zrobienie adekwatnej rezerwacji.

Regulamin wydarzenia dostępny tutaj.