Winylowy zawrót głowy w Galerii Turzyn

Prawdziwi koneserzy muzyki twierdzą, że nic nie może równać się z dźwiękiem płyty gramofonowej. Mogą godzinami rozmawiać nie tylko o swoich kolekcjach ale i wyższości „czarnego złota” nad innymi nośnikami. Chcesz się przekonać? Wpadnij na zimową giełdę winyli do Galerii Handlowej Turzyn.

W najbliższą sobotę, 22 stycznia, Galeria Turzyn wraz ze szczecińskim 33’45” recordstore zaprasza na drugą – zimową – edycję giełdy winyli. Być może znajdziesz tu album, którego bezskutecznie szukasz od dłuższego czasu? Na poszukiwaczy czekają setki płyt długogrających i singli, wydawnictwa oficjalne
i rzadkie bootlegi, nagrania artystów polskich i z różnych stron świata… Giełda to również idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby zapoczątkować kolekcjonowanie płyt gramofonowych! Oprócz skarbów muzycznych na odwiedzających czekać też będzie stoisko z fachowymi poradami z zakresu sprzętu audio. Specjalista doradzi, jaki gramofon wybrać na start, a także wymieni się uwagami dotyczącymi wzmacniaczy, igieł czy konserwacji sprzętu. A jak na prawdziwą imprezę przystało – czas umilą DJe, prezentując swoje sety – od house po muzykę tła. Giełda odbywa się w przestrzeni ROOFA od 10.00 do 18.00. Wstęp wolny. Wejście na I piętrze obok sklepu Reserved. 

Pamiętajmy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Giełda winyli odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Ze względu na wspólne bezpieczeństwo prosimy o stosowanie się do powyższych zasad.