Wiosenna giełda płyt winylowych

Giełda płyt winylowych w GH Turzyn! 

Jazz, funky, pop, klasyka, muzyka elektroniczna – nastrój się na ulubiony beat! Galeria Handlowa Turzyn zaprasza wszystkich miłośników płyt winylowych na ekscytujące wydarzenie – Wiosenną Giełdę Płyt Winylowych! Już w sobotę znajdziesz u nas wszystko, czego brakuje Ci w Twojej kolekcji „czarnego złota” 

Wiosenna Giełda Płyt Winylowych to doskonała okazja do uzupełnienia każdej kolekcji czarnych płyt. Na stoiskach wystawców ze Szczecina oraz całego regionu będzie można znaleźć prawdziwe perły muzyczne. Zapewniamy, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tu coś dla siebie. Wystawcy zaoferują niezwykle szerokie zbiory przeróżnych gatunków muzycznych – od muzyki klasycznej, przez jazz, soul, funky, rock, po współczesne brzmienia elektroniczne. 

Giełda odbędzie się w sobotę 22 maja w godzinach: 10.00 – 17.00 na Roofie Galerii Turzyn. Przez cały dzień nie zabraknie również dobrej zabawy – będą nam towarzyszyli znani szczecińscy DJe, którzy
w specjalnej strefie zaserwują gościom swoje ulubione brzmienia i miksy.  Mamy nadzieję, że to wydarzenie zapoczątkuje powrót do naszych tematycznych spotkań na Roofie.

Zapraszamy. Wstęp wolny. 

Uprzejmie informujemy, że Giełda odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.