Wiosenne promocje w Galerii Turzyn

Za oknem coraz piękniej i cieplej – to dobra okazja, by odwiedzić Galerię Handlową Turzyn i zrobić sobie zakupową przyjemność. Zwłaszcza, że 24 kwietnia to niedziela handlowa i nasze sklepy są otwarte. Wiele z nich przygotowało promocje, które obowiązują właśnie do niedzieli.

Wciąż można skorzystać z wiosennych promocji i wyprzedaży. W Monnari na Klientów czekają obniżki do 40%, z kolei House przygotował ofertę specjalną – 20% mniej za jeansy, bluzy, kurtki i płaszcze. W sklepie BIG STAR można upolować okazje do -30%, w Sinsay każdy czwartek to promo czwartek i nowe promocje, a klubowicze H&M mają szansę kupić wybrane produkty w niższych cenach.

Na tych, którzy od ubrań wolą kosmetyki czeka salon Yves Rocher, gdzie trwają Dni Klubu Yves Rocher i drugi taki sam kosmetyk można otrzymać gratis. Także dla wielbicieli naturalnych kamieni mamy dobrą wiadomość – Pracownia Biżuterii Malika zaprasza po wykonaną z nich biżuterię połowę taniej! Jeśli zaś polujecie na okazje z obszaru kultury, to warto odwiedzić salon Empik, gdzie można skorzystać m.in. z promocji na winyle i zakupić 3 w cenie 2.

Korzyści jest więcej, bo paragony można przecież wymienić na punkty w naszym programie lojalnościowym TURZYN BONUS CLUB, a punkty – na nagrody. Szczegóły tutaj.

Przypominamy godziny pracy Galerii i Carrefoura w najbliższą niedzielę:
Galeria Turzyn:
9:00-20:00
Carrefour:
9:00-21:00

Do zobaczenia w Turzynie!