Włoski jarmark pełen słońca w GH Turzyn!

Wszyscy mamy ogromną nadzieję, że już za moment uda nam się wyjechać na prawdziwe wakacje… Póki co jednak cieszmy się ostatnimi dniami wiosny! Dodajmy im dużą dawkę słońca, szczyptę bezchmurnego nieba znad Italii i solidną porcje beztroskiego smaku wakacji! Poczujmy śródziemnomorskie lato w domu. Zapraszamy na Jarmark Włoski do Galerii Handlowej Turzyn!

Wszystkich, którzy marzą o wakacjach, przez cały tydzień zapraszamy do zaimprowizowanej w Galerii Handlowej Turzyn słonecznej Italii. W dniach 15 – 27 czerwca na miłośników śródziemnomorskich smaków czekają nie lada okazje! 

Włoska kuchnia, jak żadna, natychmiast pobudza zmysły i poprawia nastrój. Nie bez powodu uważana jest więc za jedną z najpopularniejszych kuchni na świecie. Wiele potraw możemy przygotować własnoręcznie, gdyż jej sekret tkwi nie w trudności dań, ale w wysokiej jakości składnikach. Przez najbliższy tydzień na Jarmarku Włoskim będzie można kupić prawdziwe specjały – pachnące słońcem oliwki, wonną oliwę, smakowite wędliny i sery oraz wiele innych produktów
i urządzić kulinarne wakacje we własnej kuchni! Zapraszamy! 

Uprzejmie informujemy, że Jarmark odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe oraz punkty gastronomiczne,
z których już można korzystać stacjonarnie. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.  Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.