Wpadnij na herbatę lub kawę do Galerii Turzyn!

Zima nie daje za wygraną. A w mroźne dni nic tak nie poprawia nastroju jak aromatyczna kawa, czy pobudzająca zmysły herbata, w której zamknięte są smaki dalekich krajów… Filiżanka pachnącego napoju to również idealne rozpoczęcie świętowania Walentynek. 

Od środy 10 lutego do soboty 13 lutego w Galerii Handlowej Turzyn na wszystkich miłośników aromatycznych gorących napojów czeka doskonała zabawa zakupowa. Wystarczy przyjść i w tych dniach zrobić zakupy. Za każde wydane 150 PLN będzie można odebrać opakowanie najwyższej jakości, niepowtarzalnej w smaku herbaty lub kawy od szczecińskiej firmy Qualia. Miłośnicy herbat zdecydują, czy wolą spędzić zimowy wieczór z kubkiem rozgrzewającej herbaty „Orange Cookies” – z dodatkiem goździków, cynamonu, pomarańczy i kawałków jabłek; a może zdecydują się na wibrujący smak zielonej mieszanki „Green Mango”, która już po pierwszym łyku przeniesie nas w pełne słońca odległe krainy, pachnące cytrusami, ale i swojską jeżyną z dodatkiem skórki… marchewki? Dla amatorów kawy mamy jeszcze większą niespodziankę! 100-procentowa brazylijska Arabica, o niskim stopniu kwasowości, o tajemniczej nazwie Xu-Xu Dark, wypalona została przez Mistrza Polski w Wypalaniu Kawy – Pawła Drzażdżewskiego. Zarówno herbaty jak i kawa pakowane są w jubileuszowe opakowania z logo 20-lecia Galerii Handlowej Turzyn. 

Serdecznie zapraszamy do Galerii Handlowej Turzyn. 

Przypominamy, że Galeria działa w reżimie sanitarnym. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe, a gastronomia pracuje w formule „na wynos” i „na dowóz”. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

 

REGULAMIN