Wyjdź z zakupów z … torbą na zakupy!

Wielorazowe torby na zakupy to manifestacja troski o środowisko przez rezygnację z plastikowych „reklamówek”. Idealna torba musi być wytrzymała i uszyta z materiałów pochodzących z odzysku. A skoro tak – zapraszamy do Galerii Handlowej Turzyn, gdzie czekają kultowe torby Ho:Lo! 

Od czwartku 22 lipca do soboty 24 lipca w Galerii Handlowej Turzyn będzie można wyjść z zakupów z unikatową torbą na zakupy marki Ho:Lo. Wystarczy wydać 150 PLN i okazać paragon na stoisku promocyjnym, zlokalizowanym na parterze przy ruchomych schodach, otwartym w godzinach 10.00 – 18.00!

Ho:Lo to niekwestionowany pionier Upcyklingu na polskim rynku. Upcykling polega na wykorzystaniu przez markę nieaktualnych bannerów reklamowych z akcji promocyjnych różnych firm. Z bannerów szyte są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne torby, które można wykorzystać na zakupy czy
w życiu codziennym. Torba Ho:Lo to wyraz troski o środowisko i jasny komunikat samoświadomości ekologicznej. Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.