Pixelowe szaleństwo 21-22 lutego

PixeLOVE szaleństwo – dwa dni zabawy i nauki z Minecraft w Galerii Turzyn

Szykują się dwa dni wyjątkowych atrakcji dla dzieci w Galerii Handlowej Turzyn. W dniach 21-22 lutego odbędzie się tu PixeLOVE szaleństwo rodem z najbardziej popularnych gier komputerowych – Minecraft, Snake, LEGO Worlds i Roblox. Najmłodsi będą rozwijać twórcze myślenie, poznawać podstawy programowania poprzez zabawę oraz odkrywać wirtualną rzeczywistość i świat 3D, który można stworzyć w programie MinecraftEdu. Zapraszamy graczy w różnym wieku, miłośników Minecraft oraz głodnych komputerowej wiedzy do strefy Roofa.

Wejdź do świata gier komputerowych i przekonaj się, że mogą one posłużyć nie tylko rozrywce! Na uczestników wydarzenia czekają specjalne strefy z pikselowymi atrakcjami.

Przestrzeń Roofa zostanie podzielona na:

  • strefę główną z konkursami wiedzy o Minecraft,
  • strefę z goglami VR, gdzie będzie można przenieść się do wirtualnego świata,
  • strefę PC, w której uczestnicy mogą zagrać dla zabawy lub spróbować programowania w najpopularniejszym tytule, jakim jest Minecraft,
  • strefę kreatywną, gdzie będzie można zmaterializować swoje marzenia z drukarkami 3D oraz wyczarować arcydzieło z użyciem pisaków 3D,
  • strefę zabawy, w której będzie można pograć m.in. w Roblox czy Lego Worlds,
  • strefę malucha z grami edukacyjnymi, rysowaniem i tworzeniem.

Wydarzenie PixeLOVE szaleństwo odbędzie się w piątek i sobotę (21-22 lutego) w godz. 10:00-20:00 w przestrzeni Roofa na pierwszym piętrze Galerii Handlowej Turzyn. Wstęp bezpłatny!

Wydarzenie FB:

https://www.facebook.com/events/2668192120078580/