Turzyn Bonus Club, czyli zalety zakupów w GH Turzyn

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Kolekcjonowanie punktów za zakupy w naszych ulubionych sklepach to nie tylko dobra zabawa, ale również dodatkowe gratyfikacje. Galeria Turzyn zaprasza miłośników zakupów do udziału w specjalnym programie lojalnościowych, obowiązującym w całym centrum handlowym! Możesz kupować tam, gdzie chcesz i zdobywać punkty, które wymienisz na nagrody!

TURZYN BONUS CLUB to wirtualny program lojalnościowy. Rejestrując się, możesz zdobyte podczas zakupów punkty można wymieniać na karty podarunkowe i nagrody rzeczowe. Wśród nich znajdują się karty upominkowe do sklepów i punktów usługowych, słuchawki bezprzewodowe, mały sprzęt AGD, smartfony i deskorolki elektryczne!

Rób zakupy w Galerii Turzyn i skanuj paragony. Nie musisz pobierać aplikacji – paragony skanuje się wchodząc przez stronę. Punkty będą się naliczać same. Co więcej, członkowie klubu jako pierwsi dowiadują się również o wszelkich wydarzeniach organizowanych na terenie centrum.

Przynależność do TURZYN BONUS CLUB jest darmowa! To my nagradzamy Ciebie!

Jak dołączyć do TURZYN BONUS CLUB?

  1. Kliknij ikonę prezentu TURZYN BONUS CLUB (prawy dolny róg).
  2. Zarejestruj się w programie w wybrany sposób: przez mail, telefon lub konto na Facebooku – tak jak Ci wygodnie!
  3. Na start otrzymasz też od nas prezent – 30 punktów.
  4. Rób zakupy w Galerii Turzyn i skanuj paragony w programie! Ważne, by zrobić to w ciągu 72 godzin od zakupów. To bardzo proste, a każda wydana złotówka to 1 punkt!
  5. Sprawdzaj dostępne nagrody na Liście nagród w programie wraz ilością punktów, które uprawniają Cię do odbioru nagrody. Warto tam zaglądać, bo nagrody się zmieniają.
  6. Po zebraniu wymaganej liczby punktów udaj się do Punktu Odbioru Nagrody zgodnie z opisem umieszczonym przy grafice wybranej nagrody, tj. do Biura Dyrekcji Galerii Turzyn.
  7. Będąc w Punkcie Odbioru Nagrody kliknij ikonę koszyka przy grafice wybranej nagrody.
  8. Po zeskanowaniu QR na ekranie telefonu pojawia się kupon informujący o wydaniu nagrody, który realizuje pracownik Biura Dyrekcji Galerii Turzyn.
  9. Ciesz się nagrodą!

Liczba nagród w programie ograniczona. Regulamin Programu Lojalnościowego TURZYN BONUS CLUB dostępny jest TUTAJ.