Ruszają zapisy na Ferie po sąsiedzku w GH Turzyn!

Zbliża się długo wyczekiwana przerwa w zajęciach szkolnych – w tym roku ferie zimowe w woj. zachodniopomorskim potrwają od 10 do 23 lutego. I choć zima nie rozpieszcza, okazji do zabawy i aktywnego spędzania czasu nie zabraknie, gdyż GH Turzyn zaprasza najmłodszych na ferie po sąsiedzku! Będzie można m.in. wcielić się w Rycerza Jedi, pograć w planszówki oraz wziąć udział w warsztatach tanecznych lub teatralnych. Bezpłatne atrakcje czekają na wszystkich chętnych w strefie ROOFA.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z bogatego programu zajęć i warsztatów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od zainteresowań i predyspozycji. Będzie można potańczyć pod okiem ekspertów, wziąć udział w pojedynku na miecze świetlne, pograć w edukacyjne planszówki, poznać niezwykły świat wikingów czy poeksperymentować w laboratorium Małego Inżyniera. Dobra zabawa i mnóstwo radości gwarantowane!

Wszystkie zaplanowane wydarzenia i aktywności odbywać się będą w Strefie ROOFA w GH Turzyn w dniach od 10 do 21 lutego w godzinach 13.00-15.00. Wyjątkiem jest Teatr Kubika, na przedstawienia zapraszamy w godzinach 10:00-12:00. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja mailowa pod adresem: ferie@galeria-turzyn.pl. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów – liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń! Co ważne, w trakcie zajęć dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekunów.

Bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami, szczegóły TUTAJ