O centrum

Galeria Handlowa Turzyn została otwarta w listopadzie 2001 r i od tego czasu jest jednym z najpopularniejszych kompleksów handlowych w Szczecinie i w regionie.

Na powierzchni całkowitej 63 000m2 i powierzchni handlowej wynoszącej 30 000 m2, znajduje się 68 lokali i stoisk handlowych. Sklepy i punkty usługowe znanych i renomowanych marek oferują szeroką gamę produktów. Na dwóch poziomach przestronnej galerii znaleźć można m.in. sklepy z modą damską,męską i dziecięcą, perfumerie czy sklepy ze sprzętem komputerowym oraz RTV i AGD. W 2015 roku Galeria Handlowa Turzyn została gruntownie zmodernizowana.Jasne, przyjazne wnętrze, wyposażone w nowe strefy relaksu i miejsca odpoczynku dla odwiedzających, zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszym trendami, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę dla naszych Klientów.

Restauracje i kawiarnie, mieszczące się w Centrum,zachęcają do odpoczynku podczas zakupów, są też przyjaznym miejscem spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Rozmaite punkty usługowe, m.in. salon fryzjerski, pralnia, biuro podróży, kwiaciarnia czy apteka zapraszają do skorzystania ze swojej oferty, umożliwiając załatwienie wszystkich niezbędnych spraw w jednym miejscu. Galeria zapewnia także odwiedzającym bezpłatny dostęp do sieci WI-FI. Na zmotoryzowanych Klientów czeka zadaszony,dwupoziomowy parking oraz myjnia samochodowa znajdująca się na pierwszym poziomie parkingu. Dogodna lokalizacja Galerii w centrum miasta sprawia, że łatwo dotrzeć do niej również komunikacją miejską: autobusem linii 75 lub tramwajami linii 7,8 oraz 9. Aktywni goście Centrum mogą skorzystać z parkingu dla rowerów oraz samoobsługowej stacji rowerowej.

Dane liczbowe:
Powierzchnia całkowita: 63 tys. m2
Powierzchnia handlowa: 30 tys. m2
Liczba lokali handlowych: 68
Liczba miejsc parkingowych: 750 (parking jest bezpłatny)