O centrum

GALERIA TURZYN – po sąsiedzku!

Galeria Handlowa Turzyn to kompleks handlowo-usługowy położony w południowo-zachodniej części Szczecina. Otwarte w 2001 roku centrum handlowe znajduje się przy jednej z głównych arterii miasta – al. Bohaterów Warszawy 42. W 2015 roku Galeria Handlowa Turzyn została gruntownie zmodernizowana. Jasne, przestronne wnętrze, wyposażone w nowe strefy relaksu i miejsca odpoczynku dla odwiedzających, zapewnia komfortowe warunki dla naszych Klientów.

Na dwóch poziomach galerii o łącznej powierzchni najmu wynoszącej około 30 000 m2, znajdują się hipermarket Carrefour oraz 62 sklepy i punkty usługowe renomowanych marek, takich jak: H&M, Reserved, Sinsay, Mohito, House, Empik, RTV Euro AGD, CCC, Rossmann, Pepco oraz X-KOM. Restauracje i kawiarnie mieszczące się w Centrum, zachęcają do odpoczynku podczas zakupów, a obecność punktów usługowych (m.in. salon fryzjerski, pralnia, biuro podróży, kwiaciarnia czy apteka) umożliwia załatwienie wszystkich niezbędnych spraw w jednym miejscu. W Galerii Handlowej Turzyn stawiamy na wspieranie lokalnej społeczności, dlatego stworzyliśmy przestrzeń Nowa ROOFA, w której odbywają się wydarzenia dla młodszych i starszych. Na 1 poziomie parkingu znajdziecie też chyba najbardziej kolorową, idealną do zdjęć ścianę w Szczecinie, której otoczenie w ciepłych miesiącach zamienia się w strefę chilloutu dla naszych Klientów. Galeria zapewnia także odwiedzającym bezpłatny dostęp do sieci WI-FI.

Na zmotoryzowanych Klientów czeka zadaszony, dwupoziomowy parking na 800 samochodów oraz myjnia samochodowa znajdująca się na pierwszym poziomie parkingu. Dogodna lokalizacja Galerii w centrum miasta sprawia, że łatwo dotrzeć do niej również komunikacją miejską: autobusem linii 75 lub tramwajami linii 7, 8 oraz 9. Miejscy rowerzyści mogą skorzystać z parkingu dla rowerów oraz samoobsługowej stacji rowerowej.

Dane liczbowe:
Powierzchnia całkowita: 63 tys. m2
Powierzchnia handlowa: 30 tys. m2