Bezpieczny Turzyn

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, Galeria Handlowa Turzyn jest codziennie dezynfekowana metodą zamgławiania.
Ta innowacyjna technologia pozwala na dokładną dezynfekcje całego obiektu.
Dodatkowo, regularnie w ciągu dnia dezynfekujemy powierzchnie (poręcze, stoliki, klamki, toalety)

Zasady bezpieczeństwa

Szanowni Państwo,Serdecznie witamy w Galerii Handlowej Turzyn, która działa  zgodnie z zasadami, określonymi przez stosowne wytyczne, wydane przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny. Prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi poniżej zasadami funkcjonowania centrum  oraz ścisłe ich przestrzeganie. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie i najbliższym należyte bezpieczeństwo.Zapraszamy!PORUSZANIE SIĘ W GALERII

 1. Podczas wizyty w centrum należy zachować 1,5 metra  odległości od siebie. Dotyczy to zarówno poruszania się po galerii, jak i wizyt w sklepach.
 2. Prosimy o niegrupowanie się.
 3. W galerii umieszczone są oznaczenia oraz plakaty informacyjne. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do informacji w nich zawartych.
 4. Podczas wizyty w galerii obowiązuje zasłanianie nosa i usta, zgodnie z przyjętymi zasadami ogólnymi.
 5. W częściach wspólnych znajdziecie Państwo dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do jak najczęstszego z nich korzystania.
 6. Przy korzystaniu z wind, prosimy o stosowanie się do przepisów, regulujących liczbę osób, mogących jednorazowo poruszać się windą. Informacje takie umieszczone będą przed wejściem do windy.
 7. W toaletach może przebywać ograniczona liczba osób – połowa w stosunku do liczby znajdujących się kabin. W przypadku przekroczenia limitu, prosimy o oczekiwanie przed wejściem do toalety, z zachowaniem 1,5 -metrowego dystansu od siebie.
 8. W toaletach znajdują się instrukcje mycia rąk, zakładania i zdejmowania maseczek oraz zdejmowania rękawiczek. Prosimy o zapoznanie i zastosowanie się do instrukcji.

 

PARKOWANIE

 1. Zaleca się parkowanie na co drugim miejscu. W przypadku braku miejsc, prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdów.

ZAKUPY

 1. Przed wejściem do każdego sklepu należy upewnić się, czy nie został przekroczony dopuszczalny limit klientów, mogących w nim przebywać.
 2. W przypadku przekroczenia dopuszczalnego limitu klientów, prosimy o oczekiwanie przed sklepem, z zachowaniem 1,5 metrowej odległości od siebie.
 3. Po wejściu do każdego sklepu należy założyć jednorazowe rękawiczki ochronne, które muszą zostać zapewnione przez każdy sklep.
 4. W sklepie Carrefour jednocześnie może przebywać 550 osób.

 

GASTRONOMIA I SPOŻYWANIE POSIŁKÓW

 1. Nie ma możliwości spożycia posiłku na miejscu. Można je zamówić na wynos lub na dowóz.