Dzień Dziecka w Galerii Turzyn

Kosmiczny Dzień Dziecka w Galerii Turzyn!

Dzień Dziecka tuż, tuż. Jeśli szukasz pomysłu na atrakcyjne spędzenie czasu – zabierz swoje pociechy do Galerii Handlowej Turzyn. Już w sobotę 28 maja zapraszamy na pełen wrażeń, międzygalaktyczny dzień w przestrzeni kosmicznej! Na wszystkich chętnych czekają eksperymenty, roboty i turbo zabawa!

Już w sobotę 28 maja wszystkie dzieci, które odwiedzą Galerię Turzyn, wezmą udział w niezwykłych obchodach Dnia Dziecka. Od 11.00 do 16.00 będzie czekać Strefa Gier Kosmicznych oraz Laboratorium Małego Inżyniera. Przyszli kosmonauci będą mogli zagrać w międzygalaktyczne statki i rozwiązywać gwiezdne łamigłówki. Kandydaci na astronautów sprawdzą swoją fizyczną gotowość do lotów
w kosmos! Nad całością zabawy będzie czuwał… interaktywny robot wprost z przyszłości! Ci, którzy zmierzą się w kosmicznych pojedynkach, zostaną nagrodzeni zimnymi (tak jak mroźny jest kosmos!)
i pysznymi upominkami. Mamy też mnóstwo turbokosmicznych balonów!

Z kolei ci, którzy chwilowo nie mają ochoty polecieć w kosmos, ale pragną stawić czoła wyzwaniom naukowym, będą mogli poeksperymentować na warsztatach Laboratorium Małego Inżyniera
w przestrzeni Roofa (zapisy przez formularz tutaj: . Pod opieką wykwalifikowanych laborantów najmłodsi zgłębią tajemnice dwutlenku węgla oraz zbudują mobilnego robota z klocków LEGO. Życzymy wspaniałej zabawy i do zobaczenia w Turzynie!

Udział bezpłatny. UWAGA! Na zajęcia Laboratorium Małego Inżyniera w strefie Roofa obowiązują zapisy. Wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz: bit.ly/DzieńDzieckawTurzynie.

Regulamin warsztatów Laboratorium Małego Inżyniera dostępny tutaj.