Jak dobrze jest być kobietą – czyli rozdajemy prezenty za zakupy!

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Dlatego już 4 marca zapraszamy wszystkie Panie do spędzenia soboty w Turzynie.

Pogoda ciągle nas nie rozpieszcza, więc warto sprawić sobie jakąś przyjemność. A nic tak nie poprawia nastroju jak zakupy! W naszych sklepach ciągle można trafić na wyprzedaże i specjalne oferty cenowe. Po zakupach – zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych kawiarni. Dobry humor gwarantowany!

Ale to nie wszystko! Chcąc jeszcze uprzyjemnić ten dzień – mamy dla Was niespodziankę. Za każde wydane 200 PLN można będzie otrzymać bon na 50 PLN do sklepu jednej z najpopularniejszych marek – H&M. Zdradzimy, że wiosenne kolekcje już czekają! Nasze hostessy będą wymieniać paragony na bony w sobotę 4 marca w godz. 11.00 – 18.00 na specjalnym stoisku promocyjnym obok apteki Dr.Max.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest przynależność do naszego programu lojalnościowego TURZYN BONUS CLUB. To wirtualny klub dla wszystkich miłośniczek i miłośników specjalnych ofert, zniżek i nagród. Kolekcjonując punkty za zakupy, możesz otrzymać prawdziwe niespodzianki. O klubie przeczytasz na naszej stronie lub dowiesz się wszystkiego w punkcie promocji.

Zapraszamy! U nas każda kobieta poczuje się wyjątkowo!

Regulamin akcji dostępny tutaj.