Jak mądrze adoptować psa? Sobota z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Turzynie

„TOZiaki w Turzynie – edycja wiosenna” to już kolejne wspólne wydarzenie Galerii Turzyn i szczecińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, na które zapraszamy wszystkich miłośników zwierzaków.

Na wydarzeniu będzie można zjeść pyszności i napić się czegoś ciepłego, zaadoptować roślinkę, porozmawiać z behawiorystą, kupić zabawkę lub ubranko dla swojego zwierzaka oraz posłuchać rozmów z ekspertami i szczęśliwymi opiekunami zwierząt. Będą też aukcje na żywo i online a dla chętnych znów będzie działać nasze pieskowe i kotkowe studio foto, gdzie możecie sobie zrobić piękny portret z Waszym pupilem!

Razem z nami będą stali partnerzy akcji: Aquael ZOO, sponsor wielu gadżetów, które po wylicytowaniu będziecie mogli zabrać do domu, a także Jolipet i Vivet, czyli producenci niezwykle pysznych i zdrowych karm dla zwierzaków!

Macie w domu nakrętki? Przynieście je tego dnia do Galerii Turzyn! Na miejscu będzie również prowadzona zbiórka karmy, kocy, ręczników itp. dla podopiecznych szczecińskiego TOZu

A cały program macie tu:

Rozmowy:

12:00 Adopcja psa – jak się przygotować? Rozmowa z behawiorystką Klaudią Rakowską (Niuch)

13:00 Adopcja w TOZ – jak to działa i czy warto adoptować psiaka? Rozmowa z Kasią i Fiero, adopciakiem z TOZu

15:00 Żywienie psa – co warto wiedzieć? Rozmowa z Olgą z Vivet i Jolipet

17:15 Monika Szymanik o swoich kocich i psich adoptowanych przyjaciołach

Stoiska:

11.00-18.00 Stoisko z roślinami

11.00-18.00 Stoisko z gastronomią

11.00-18.00 Stoisko z gadżetami

11.00-18.00 Stoisko z zabawkami dla zwierzaków

11.00-15.00 Bezpłatne konsultacje z behawiorystą (Niuch)

11.00-14.00 Pieskowe i kotkowe studio foto

Widzimy się 25 marca (sobota) pomiędzy 11.00 a 18.00 w Strefie Nowa ROOFA (I piętro, wejście obok sklepu KiK). Wstęp bezpłatny!

Pomóż nam pomagać, przyjdź i wesprzyj działania Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, a także zabierz ze sobą coś na pamiątkę. Każda pomoc umożliwia dalsze leczenie zwierząt oraz nakarmienie ich brzuszków.

Jeżeli masz zbędne roślinki przynieś je do siedziby TOZu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-16, również pomożesz! W razie pytań zadzwoń lub napisz sms 607-701-117.

Wydarzenie na Facebooku tutaj. Regulamin wydarzenia tutaj.

 

Wydarzenie wspiera Carrefour Turzyn – dziękujemy!