„Niech żyje bal!” – czyli potańcówka dla Seniorów w Galerii Turzyn

Nie ma to jak dobra taneczna zabawa, a w dodatku w doborowym towarzystwie! Taniec dodaje energii, poprawia nastrój, a wirując w nim – czujemy się po prostu młodziej. Pragnąc umilić lato naszym Seniorom, Galeria Handlowa Turzyn zaangażowała się w Tydzień Inicjatyw Senioralnych i z tej okazji zaprasza na wspaniały bal!

Sąsiedzka potańcówka dla Seniorów pt. „Niech żyje bal” odbędzie się we wtorek 23 sierpnia w godz. 17.00-19.00 w Letniej Strefie ROOFA (wejście na I piętrze obok sklepu Reserved). W przypadku deszczu – zaprosimy Państwa do Strefy wewnętrznej. Na imprezę może przyjść każdy Senior – samemu, w parze lub grupie przyjaciół. Ważne jest dobre towarzystwo i świetna zabawa! Na żywo zagra Fama Band.

Potańcówka odbywa się w GH Turzyn już po raz drugi i realizowana jest we współpracy z Centrum Seniora, które prowadzi Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS. W dniach 22.08-28.08 odbywa się w Szczecinie II Tydzień Inicjatyw Senioralnych. Podczas swojego święta szczecińscy Seniorzy będą mieli możliwość skorzystania m.in. z różnych form rozrywki oraz kultury, odbędą się wydarzenia sportowe, koncert oraz targi instytucji/firm, które swoje produkty kierują do osób starszych. Przewidywana ilość uczestników to ponad 5000 osób.  Tak jak w ubiegłym roku planowane są działania w różnych miejscach Szczecina, m.in. ogrodzie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, na Jasnych Błoniach oraz w Galerii Handlowej Turzyn. Frekwencja ubiegłorocznego Tygodnia Inicjatyw Senioralnych pokazała jak ważne i potrzebne jest to wydarzenie. Tysiące osób starszych oraz ich rodzin będą mogły zapoznać się z działalnością szczecińskich organizacji, bogatym programem instytucji kultury oraz wsparciem jakie oferuje miasto Szczecin oraz firmy prywatne.

Zapraszamy! Wstęp wolny!