ROZDAJEMY MISIE ZA ZAKUPY

Klienci Galerii Turzyn, którzy odwiedzą nasze sklepy będą mieli szansę skorzystać z promocji na bożonarodzeniowe artykuły, dekoracje czy upominki a także wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję świątecznych wydarzeniach. Zarówno ci najmłodsi, jak i ci nieco starsi znajdą na pewno coś dla siebie.

Dla tych, którzy w dniach 11-12 grudnia będą robić świąteczne zakupy w sklepach Galerii Turzyn mamy nagrody – urocze, pluszowe misie. Wystarczy wydać min. 200 zł, zgłosić się na stoisko promocyjne w godzinach 11:00-18:00, okazać paragon i zapisać się do TURZYN BONUS CLUB, czyli wirtualnego klubu łowców okazji, który rusza już 11 grudnia! Szczegóły będą dostępne na promocyjnym stoisku. Warto się pospieszyć – podczas trwania akcji obowiązywać będzie dzienny limit.

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w sobotę w godzinach 9.00 – 21.00, a w niedzielę do 9.00 do 20.00. Do zobaczenia!

Regulamin akcji dostępny tutaj