Spektakl dla dzieci o pomaganiu w ramach WOŚP

Zapraszamy dzieci na nową wersję popularnej bajki o „Złotej Rybce”! Spektakl o byciu dobrym i pomaganiu zaprezentujemy w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wstęp wolny!

„Złota rybka” opowiada o sile dobra, o tym, że warto pomagać bezinteresownie i żyć w zgodzie z naturą. Niestety, nie wszyscy bohaterowie bajki to rozumieją… Zła Żona Rybaka ma coraz więcej pragnień i życzeń, które nie pozwalają jej być szczęśliwą. Całe dnie myśli tylko o sobie. Czy potrafi się zmienić? Czy spotka ją nauczka? To historia zabawna, przewrotna i zaskakująca. Na pewno sprawi radość nie tylko dzieciom, ale i rodzicom.

Na spektakl „Złota rybka” zapraszamy w ramach kolejnego finału WOŚP, która tym razem zagra pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Galeria Turzyn znów włącza się w to święto pomagania! Na miejscu będzie można wesprzeć Orkiestrę dorzucając złotówkę lub dwie do puszek kwestujących wolontariuszy sztabu #5091 WOŚP Szczecin ZS Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp.

Będzie to też okazja, by odwiedzić przestrzeń Nowa ROOFA, bo tam przypłynie „Złota rybka” (I piętro Galerii, wejście obok sklepu KiK). Spektakl rozpocznie się o godz. 12.00, a po nim mali uczestnicy będą jeszcze mogli otrzymać w prezencie balony skręcone w fantazyjne kształty. W bajce obok prawdziwych aktorów wystąpią pacynki! Wstęp jest wolny.

Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj.