TEREFERE A kuku! | zajęcia dla dzieci od 1. do 3. roku życia

Jesteś rodzicem malucha w wieku 1-3 lat i szukasz pomysłów na ciekawe zabawy, które stymulowałyby jego rozwój? Zapraszamy na zupełnie wyjątkowe zajęcia dla najnajmłodszych w strefie ROOFA.

TEREFERE to nasz nowy cykl zajęć edukacyjnych dla dzieci od 1. do 3. roku życia, które odbywać się będą w towarzystwie opiekunów. Zajęcia będą miały otwartą formułę, tak by każdy mógł się włączyć do udziału w dogodnym dla siebie momencie. Terefere to przestrzeń doświadczania świata – tego najbliższego, na wyciągnięcie ręki przez dobrą zabawę! Spotkanie poprowadzą doświadczone pedagożki teatru i animatorki kultury z kolektywu Głowa mała i z Fundacji Tettere.
Zapraszamy w sobotę 16 lipca od godz. 10.00 do 12.00. W Letniej Strefie ROOFA (poziom 1 przy wejściu na parking) zostanie przygotowana kolorowa przestrzeń, gdzie znajdą się wygodne poduchy i koce piknikowe. Pierwsze spotkanie pod hasłem „TEREFERE A kuku!” pozwoli maluchom doświadczać nowych zjawisk wszystkimi zmysłami. Dla dzieci przygotowane będą ministacje zabaw z aktywnościami dopasowanymi do ich etapu rozwojowego. Będą mogły odszukać rzeczy schowane w dużych pojemnikach, wypełnionych różnymi fakturami. Wezmą udział w wyprawie w nieznane, przechodząc przez stworzony dla nich tor przeszkód złożony z tuneli, namiotów i kolorowych płacht materiału. Będą także zabawy rytmiczne i możliwość zagrania na prawdziwych instrumentach.
Regulamin wydarzenia dostępny tutaj.

UDZIAŁ BEZPŁATNY! Zapraszamy!