TEREFERE W chmurach! | zajęcia dla dzieci od 1. do 3. roku życia

Jesteś rodzicem malucha w wieku 1-3 lat i szukasz pomysłów na ciekawe zabawy, które stymulowałyby jego rozwój? Zapraszamy na zupełnie wyjątkowe zajęcia dla najnajmłodszych w Strefie ROOFA (I piętro Galerii Turzyn przy al. Bohaterów Warszawy 42, obok sklepu Reserved). Już 20 sierpnia 2022 roku (sobota) w godzinach 10.00-13.00 odbędzie się drugie spotkanie z serii – tym razem pod hasłem: TEREFERE W chmurach!

Zaczniemy o godz. 10.00 spektaklem teatru „Głowa mała” pt. „Kapu kap” (trwa ok. 30 min). To przedstawienie oparte na zabawie przedmiotami codziennego użytku,  które w prosty i zabawny sposób opowiada o zjawisku, jakim jest deszcz. Po nim najmłodsi wraz z opiekunami będą mogli wziąć udział w zabawach związanych z głównym bohaterem spotkania – deszczem i wszystkim tym, co w chmurach. Wykorzystamy do tego elementy scenografii! Będą zabawy związane ze zjawiskami atmosferycznymi i piosenki o deszczu. Pobawimy się śniegiem (w letni dzień!) i schowamy się pod parasolkami. Będą także zabawy rytmiczne i możliwość zagrania na prawdziwych instrumentach. Zajęcia i animacje po spektaklu mają otwartą formułę – tak, by każdy mógł się włączyć w dogodnym dla siebie momencie.

TEREFERE to nasz nowy cykl zajęć edukacyjnych dla dzieci od 1. do 3. roku życia, które odbywać się będą w towarzystwie opiekunów. TEREFERE to przestrzeń doświadczania świata – tego najbliższego, na wyciągnięcie ręki, przez dobrą zabawę! Spotkanie poprowadzą doświadczone pedagożki teatru i animatorki kultury z kolektywu Głowa mała i z Fundacji Tettere. Regulamin imprezy tutaj.