Wielkanocny Targ w Galerii Turzyn – poczuj wiosnę!

Do Wielkanocy coraz mniej czasu! Proponujemy zatem jak najszybsze dokończenie list zakupów i wizytę w Galerii Handlowej Turzyn. Czekamy na Państwa aż do samych Świąt! W naszych sklepach wszystko gotowe, a my dodatkowo zapraszamy na Wielkanocny Targ pełen obfitości i smaków!

Doskonale wiemy, że najbliższe dni to czas wzmożonych zakupów świątecznych. Codziennie czekamy na Państwa z niecierpliwością! U nas można kupić wszystko, czego potrzebujecie na świąteczny stół, a także do jego dekoracji! Nie zapomnijcie również o wielkanocnych zajączkach da najbliższych. A może w przedświątecznej gorączce uda się także pomyśleć o wiosennych zakupach odzieżowych lub czymś do domu? W Galerii Turzyn znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji. Przypominamy też o naszym programie lojalnościowym – TURZYN BONUS CLUB. Przynależność do klubu pozwoli na oszczędności i dodatkowe profity.

Dla miłośników tradycyjnych smaków oraz niecodziennych drobiazgów, które być może ozdobią wielkanocny stół przygotowaliśmy Wielkanocny Targ! Zapraszamy od 5 do 7 kwietnia (środa – piątek) w godz. 9.00 – 21.00. Na parterze centrum znajdziecie stoiska z lokalnymi wyrobami. Będzie można kupić chleby, pyszne pasztety oraz produkty garmażeryjne od Zagrody Nieborowo, a także miody, różne wyroby mięsne i słodycze, w tym chałwy. Lubisz rękodzieło? Na targu znajdziesz ceramikę użytkową czy drobiazgi i dekoracje z lawendy.

A jak działamy w okresie przedświątecznym i świątecznym? W czwartek i piątek – 6 i 7 kwietnia galeria działa w godzinach 9.00 – 21.00,  hipermarket Carrefour od 7.00 do 23.00. W sobotę 8 kwietnia centrum będzie czynne od 9.00 do 13.00, a hipermarket Carrefour od 7.00 do 13.00. W Wielkanoc oraz wielkanocny poniedziałek – nieczynne. Zapraszamy od wtorku 11 kwietnia.