Z myślą o najnajmłodszych – czyli TEREFERE w Galerii Turzyn

Jeśli jesteś rodzicem malucha w wieku 1-3 lat i szukasz pomysłów na ciekawe zabawy, które stymulowałyby jego rozwój – zapraszamy do przestrzeni dla najnajmłodszych w strefie ROOFA, gdzie w sobotę 24 września odbędą się trzecie już zajęcia z cyklu TEREFERE. Motywem przewodnim tym razem będą… kropki!

Wystarczy rozejrzeć się dookoła, a zewsząd patrzą na nas… kropki! W kropki jest biedronka, kropkami są piegi na nosie i dziury w serze…  Aby lepiej się im przyjrzeć, zapraszamy do Galerii Turzyn na spotkanie pt. „TEREFERE W kropki!” – już w sobotę 24 września w godzinach 10.00-12.00. Podczas kolejnej odsłony zajęć dla maluchów od 1. do 3. roku życia, wspólnie z nimi będziemy szukać kropek, a potem –  dorabiać własne! W programie mnóstwo zabaw rytmicznych i ruchowych. Spotkanie ma otwartą formułę, tak aby każdy mógł się włączyć do udziału w dogodnym dla siebie momencie. Zajęcia odbywają się w przytulnej przestrzeni ROOFA na 1 piętrze Galerii, dostosowanej do potrzeb najmłodszych.

Przypominamy, że TEREFERE to sposób doświadczania świata – tego najbliższego, na wyciągnięcie ręki, przez dobrą zabawę! Spotkanie poprowadzą doświadczone pedagożki teatru i animatorki kultury z teatru Głowa mała i z Fundacji Tettere.

Zapraszamy – udział bezpłatny! Wejście do strefy ROOFA znajduje się na I piętrze Galerii Turzyn (obok sklepu Reserved) przy al. Bohaterów Warszawy 42.

Regulamin wydarzenia dostępny tutaj.