Zielona Wielkanoc – odbierz prezent!

Wreszcie nadeszły dłuższe dni i powiało wiosną! Przedświąteczny weekend to dla wszystkich czas wzmożonych zakupów oraz przygotowań do Świąt. Przypominamy, że niedziela 10 kwietnia jest niedzielą handlową i wszystkie nasze sklepy oraz punkty usługowe otwarte będą w godz. 9.00-20.00, a hipermarket Carrefour – od 9.00 do 21.00.

To nie wszystko! Zakupowiczów będziemy obdarowywać kwitnącymi kompozycjami – kwintesencją wiosny oraz prawdziwą ozdobą świątecznego stołu. Wystarczy w handlowy weekend 9 i 10 kwietnia wydać 150 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i na stoisku promocyjnym, zlokalizowanym na parterze centrum, otrzymać kwitnącą roślinę w świątecznym przybraniu. Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w programie TURZYN BONUS CLUB. To wirtualny klub dla miłośników zniżek i bonusów. Szczegółowe informacje na temat klubu będzie można uzyskać w punkcie promocji. Tam też będą czekać kwiaty oraz regulamin.

Z myślą o świętach zapraszamy również na mini Wiosenny Targ, który będzie działał codziennie na parterze centrum, od 9 kwietnia aż do soboty 16 kwietnia. Na stoiskach lokalnych wystawców i producentów będzie można znaleźć wysokiej jakości wędliny, sery, miody i słodycze, które idealnie sprawdzą się w wielkanocnym menu.

Regulamin akcji „Zielona Wielkanoc” dostępny tutaj.