Slalomiści i amatorzy jazdy między kubeczkami – niespodzianka!

Jeśli nie macie jeszcze planów na długi weekend, to już nie szukajcie. 18 czerwca w zewnętrznej przestrzeni ROOFA w Galerii Handlowej Turzyn w ramach URBAN DAY odbędą się zawody Amatorskiej Ligi Slalomowej z nagrodami!

Zawody będą poprzedzone bezpłatnymi warsztatami z udziałem mistrzyń slalomowych Eweliny Czapli oraz Justyny Czapli. Zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił slalomowych oraz tych, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności. Warsztaty odbędą się z podziałem na poziomy zaawansowania.

UWAGA! Na zawody i warsztaty obowiązują zapisy: https://bit.ly/zawodyslalomowe

Zawodnicy startują w trzech kategoriach, bez rozróżnienia na płeć:
– ALS kadet – urodzeni w 2012 r. i młodsi
– ALS junior – roczniki 2011-2006
– ALS senior – urodzeni w 2005 r. i starsi.

Harmonogram wydarzenia slalomowego:
13:00-13:30 Sprawdzenie list obecności oraz przywitanie z uczestnikami
13:30-15:00 Darmowe warsztaty slalomowe z gwiazdami
15:00-17:00 Zawody slalomowe oraz wręczenie nagród

Wydarzenie odbędzie się w zewnętrznej przestrzeni ROOFA w Galerii Handlowej Turzyn w Szczecinie (POZIOM 1 parkingu) przy al. Bohaterów Warszawy 42.

Organizatorzy, sponsorzy oraz partnerzy zawodów slalomowych w Szczecinie: Rolkujące Szkoły, Galeria Handlowa Turzyn, I love rolki, Rollerskateshop, PZSW, Rollerblade, Powerslide, Bladeville, Rowerowy szczecin, MaryCrane.

Amatorska Liga Slalomowa oraz warsztaty odbywają się w ramach URBAN DAY w Galerii Handlowej Turzyn. Oprócz slalomowego szaleństwa przygotowaliśmy dla Was również masę innych atrakcji w tym: warsztaty z podstaw jazdy na rolkach, warsztaty z podstaw jazdy na deskorolce, ROLLER DISCO na rolkach i wrotkach, wieczór z filmami, serwis rowerowy i konsultacje, letni chill na roofie, giełda winylowa i… jeszcze więcej! Więcej szczegółów tutaj.